Nurmagomedov vs. Gaethje (UFC 254) - termín, statistika, kurzy a live stream

Nurmagomedov vs. Gaethje (UFC 254) - termín, statistika, kurzy a live stream

UFC 254 si pro své fanoušky připravilo dlouho očekávaný zápas, ve kterém se proti sobě postaví slavní bojovníci Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje. Oba zápasníci jsou šampióni v lehké váze, přičemž jeden z nich zatím neprohrál ani jeden odehraný zápas! Vsaďte si i vy na svého favorita v jedné ze sázkových kanceláří a vyhrajte skvělou finanční odměnu.

V našem článku jsme pro vás připravili nejpodstatnější informace o připravovaném titulním zápase Nurmagomedov vs Gaethje, jakož i podrobnou statistiku obou zápasníků. Kromě toho v článku také najdete i několik užitečných tipů pro sledování titulního zápasu válečníků v lehké váze.

Kdy se uskuteční UFC 254?

Připravovaný titulní zápas Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje se uskuteční již 24. října 2020. Místo zápasu zatím není určeno.

Kde můžete uzavírat sázky na titulní zápas Nurmagomedov vs Gaethje?

Své sázky na titulní zápas Nurmagomedov vs Gaethje můžete uzavírat ve všech českých sázkových kancelářích. My vám však doporučujeme uzavírat sázky právě v sázkové kanceláři Tipsport, ve které vám mohou pomoci připraveny sportovní analýzy.

Bonus 150 Kč zdarma

Tipsport.cz můžete tento zápas tipovat zcela zdarma, protože vám dá k registraci 150 Kč zcela zdarma (stačí si zcela ověřit účet). Bonus bude na váš účet připsán ve formě Netů (150 Netů = 150 Kč). Na tiketu dole nastavíte, že chcete podat tiket v Netoch a můžete vložit libovolnou částku (1 Net = 1 Kč).

K bonusu zdarma můžete získat i hlavní vstupní bonus, který získáte po tom jak provedete vklad. Hlavní vstupní bonus je ve výši 50.000 Kč a v závislosti na výši vkladu se mění i podmínky na protočení.

Na kterého zápasníka se vyplatí podat tiket?

Kurzy v sázkových kancelářích hovoří jasně ve prospěch ruského mistra světa v lehké váze - Khabiba Nurmagomedova. Mnoho hráčů na něj uzavírá sázky zejména kvůli tomu, že jeho odehrané zápasy zatím nikdy neskončily prohrou. Život Khabiba Nurmagomedova však tento rok zasáhla smutná událost, která může zvrátit očekávaný výsledek zápasu. V červenci tohoto roku zemřel Khabibovi Nurmagomedovi jeho otec, který byl současně jeho trenérem. Po tragické smrti svého otce Khabib odmítal zápasit, avšak svůj svůj názor po určité době změnil, takže samotný výsledek zápasu bude tedy skutečně velkým překvapením.

Statistika Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje

Khabib Nurmagomedov je dvojnásobný mistr světa v boji za Sambo a vládnoucí mistr světa v lehké váze UFC. Americký zápasník Justin Gaethje je současným dočasným mistrů UFC. V tabulce najdete přehlednou statistiku obou válečníků.

Khabib NurmagomedovJustin Gaethje
národnost ruská americká
věk 31 31
výška 178 cm 178 cm
váha 70 kg 70 kg
počet odehraných zápasů 28 24
výhry 28 22
prohry 0 2

Kde můžete sledovat UFC 254 Khabib vs Gaethje LIVE?

Titulní duel, ve kterém se utkají bojovníci Khabib vs Gaethje můžete sledovat živě na stanici Nova Sport nebo online pomocí zakoupení oficiálního PPV (Pay-Per-View) na webových stránkách samotného UFC. Zatím není potvrzeno, zda některá ze sázkových kanceláří bude vysílat live stream zápasu Nurmagomedov vs Gaethje. O vysílání titulního zápasu v Tipsportu vás budeme informovat.

UFC Live stream

Live sledování UFC 254: Khabib vs Gaethje v TV

Zápas dvou šampionů v lehké váze můžete sledovat na české televizní stanici Nova Sport 2, na níž vás bude celým utkáním doprovázet svým komentářem promotér organizace Oktagon - Ondřej Novotný.

Online stream titulního zápasu Nurmagomedov vs Gaethje

Titulní zápas můžete sledovat i přes videoportál VOYO, na kterém se nachází televizní kanál Nova Sport živě. Zápas je však možné sledovat i ze záznamu.

LIVE přenos Nurmagomedov vs Gaethje pomocí PPV

Galavečer UFC je možné sledovat i zakoupením PPV na oficiálních webových stránkách UFC. Na stránce UFC také najdete zajímavé rozhovory se slavnými bojovníky organizace. Samotný balík pod názvem UFC Fight Pass stojí 9.99 USD / měsíc.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kdy bude zápas Nurmagomedov vs. Gaethje?

Zápas se uskuteční dne 24.10.2020 o 20:15.

Kdo je favoritem a jaké jsou kurzy?

Favoritem zápasu je Nurmagomedov s kurzem 1.27 (Gaethje 3.44).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Menil som za kazdym mobil nie ale simku a pouzival som iba mobil internet a...
Podavate aj nadalej cez bet365?
Zdravím. Ponúkam na predaj svoje stavkove slovenske ucty :...
Stávkové účty
Časovo obmedzená akcia pri registrácii do Fortuny. Platí do 30.6....
Peniaze zadarmo do Fortuny