UFC FN: Klein vs Trizano – přímý přenos a dostupné live streamy

Prozkoumejte všechny možnosti sledování UFC FN – zápas Klein vs Trizano živě. V článku vám představíme všechny alternativy pro přímé přenosy, online přenosy a bezplatné live streamy.

Sledujte ▶️ ️ live stream zápasu Klein vs Trizano zdarma

Tento víkend se bude opět konat další turnaj UFC FN, na kterém se bude odehrávat zápas Klein vs Trizano. Na galavečeru UFC FN představí řada skvělých bojovníků, ale nás budou zajímat především slovenský a český bojovníci. Mezi TOP UFC bojovníků z Česka a Slovenska patří Jiří „DENISA“ Prochazka (ČR) a Lajoš „MR. HIGHLIGHT“ (SR).

Nenechte si ujít fight plný adrenalinu, při kterém vám bude tuhnout krev v žilách. Sledujte zápas české jednotky v UFC zcela zdarma a bez poplatků! V našem článku vás provedeme všemi možnostmi sledování zápasu Klein vs Trizano live.

🥊 Událost UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Ľudovít Klein vs Mike Trizano
⏰ Datum a čas 9.5.2021 (v ČR 8.5. o 23:59)
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV  Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos videoportál Voyo
☑️ PPV přenos UFC Fight Pass

UFC FN: Klein vs Trizano TV

První možností je sledování zápasu pomocí českého sportovního kanálu Premier Sport, který je dostupný v balících televizí Telly (předtím DIGI TV) a T-Mobile TV. Nový televizní kanál Premier Sport přebral od roku 2021 štafetu vysílání bojových sportů od české televizní stanice Nova Sport.

Každý rok Premier Sport odvysílá všechny přímé přenosy z jednotlivých galavečerů UFC, takže ani zápas Klein vs Trizano live zde nebude chybět! Kromě hlavního zápasu večera se na kanálu Premier Sport budou vysílat i další doprovodné akce přímo z produkce bojové organizace UFC.

Celým děním zápasu Klein Trizano vás bude doprovázet česko-slovenský komentář, většinou v podání dvojice Michala Petrgále (CZ) a Roberta Kmeťa (SK). Připravovaný zápas si můžete prohlédnout live i prostřednictvím oblíbené internetové televize Telly, na níž si je třeba naladit televizní kanál Premier Sport.

Bude vysílat Premier Sport všechny zápasy z UFC?Na televizních obrazovkách se budou pravidelně vysílat všechny zápasy z hlavní karty. Výjimkou jsou zápasy před hlavní kartou, tzv. prelims, které Premier Sport zařadí do vysílání pouze v tom případě, pokud v zápase nastoupí český nebo slovenský bojovník z UFC.

Klein online na Voyo

Čeští diváci si mohou vychutnat sledování online přenosu Klein Trizano pomocí známé videoslužby Voyo. V nabídce tohoto videoporátu najdete i zápasy z polské bojové organizace (KSW – Konfrontacja Sztuk Walki) či zápasy z Amerického Bellatoru (latinský bojovník).

Záznamy ze všech galavečerů UFC jsou pro vás na Voyo k dispozici až do konce roku. Obrovskou nevýhodou je nicméně to, že přímý přenos Klein Trizano live je na videoportálu Voyo zpoplatněn. Online službu Voyo je možné zakoupit již za 159 Kč měsíčně.

UFC FN: Trizano Klein live stream zdarma

Nejvyhledávanější alternativou sledování UFC FN jsou dostupné live streamy na internetu. Tuto skvělou možnost nabízejí dvě nejpopulárnější sázkové kanceláře v Česku – Tipsport a Fortuna.

Obě sázkové společnosti vysílají sportovní live streamy na svých internetových televizích. Přečtěte si jednotlivé podmínky pro spuštění live streamu Klein Trizano zdarma.

1. LIVE stream Klein vs Trizano na Tipsport TV

Pokud hledáte bezplatný live stream UFC FN tak jste tu správně! Sázková společnost Tipsport vám nabízí skloubení dvou jedinečných možností – uzavírání LIVE sázek na zápas Klein vs Trizano a sledování live streamu UFC na TV Tipsport zdarma a bez otravných reklam.

Podmínkou sledování sportovních live streamů je registrace herního účtu u Tipsportu. Všichni nově registrovaní hráči mohou využít možnost bezplatného sledování sportovních live streamů po dobu 7 dní zdarma. Po uplynutí této lhůty je třeba uzavřít alespoň jednou měsíčně jakoukoliv kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Pro aktivní sázkaře Tipsportu jsou všechny online přenosy na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Registrace u Tipsportu se opravdu vyplatí – pro nové hráče nabízí sázková kancelář Tipsport bonus 50.000 Kč + 150 Kč na první sázky. Více o bonusech v Tipsportu se dozvíte v naší recenzi.

2. Klein online na Fortuna TV free

I sázková kancelář Fortuna vám nabízí exkluzivní live stream zápasu Klein vs Trizano živě na své online televizí Fortuna TV. Online přenos z UFC nebo UFC Fight Night, ale v tomto případě nebude zdarma.

Bezplatný live stream UFC zápasů mohou sledovat jenom všichni registrovaní klienti Fortuny. Další podmínkou sledování live streamu na Fortuna TV je kladný zůstatek na hráčském účtu a uzavření libovolné kurzové sázky za posledních 7 dní.

I ve Fortune si můžete během sledování online přenosu uzavřít LIVE sázku na svého favorita zápasu. Fortuna TV vám dokonce umožňuje spuštění několika sportovních live streamů najednou.

Ani v této sázkové společnosti neobejdete svou registrací naprázdno – vstupní Fortuna bonus na vás bude čekat nejen v sázkové kanceláři, ale rovnou i v online kasinu Fortuny! Všechny potřebné informace o Fortuna bonusech si můžete přečíst v naší další recenzi.

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do výše 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Klein Trizano live na PPV

Poslední možností je sledování turnaje UFC FN pomocí placené služby PPV. Tento oficiální PPV přenos je možné zakoupit pouze na webové stránce bojové organizace UFC, který najdete pod názvem UFC Fight Pass. Cena PPV přenosu vás vyjde na necelých 9.99 € měsíčně (v přepočtu 258 Kč).

Zakoupením PPV přenosu získáte i přístup k různým zajímavým rozhovorem s MMA zápasníky, nebo skvělou možnost sledování ostatních archivních zápasů.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč  + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy se bude konat zápas Klein vs Trizano?

Fighterský zápas se uskuteční již 08.05.2021 o 23:59. Dějištěm zápasu bude UFC Apex v americkém městě Las Vegas.

2️⃣ Který TV kanál bude vysílat připravovaný zápas?

Zápas Klein vs Trizano si můžete prohlédnout live na televizním kanálu Premier Sport.

3️⃣ Které sázkové nabízejí bezplatný live stream zápasu?

Bezplatný live stream zápasu je dostupný pouze v sázkové společnosti Tipsport na její online televizi TV Tipsport. Sázková kancelář Fortuna má sledování live streamu zápasu podmíněné svými pravidly, které naleznete výše v tomto článku.

4️⃣ Kdo je favoritem zápasu Klein vs Trizano?

Jasným favoritem zápasu je slovenský zápasník Lajoš.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

1.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 1.300 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt