Kalkulačka surebet (sázek na jistotu)

Sázky na jistotu (angl. surebet) resp. arbitrážní sázky vám zaručí jistý zisk, ať se zápas skončí jakkoliv. V naší kalkulačce surebet si můžete zjistit svůj profit při jednotlivých výsledcích sázkové události. Zadejte kurz, favorita zápasu, výšku sázky a zjistěte jak máte rozložit vklad na jednotlivé sázky a jaký budete mít profit (čistá výhra).

Kalkulačka surebet
Zahrnout? Váš favorit Výběr Nejvyšší kurz
Ano 1
Ano 2
3
4
5
6
7
8
Celková sázka (Kč):

Stručně o surebets

Co je to sure bet (arbitrážní sázka)?

Jednoduché vysvětlení sure betting je, že vsadíte na všechny výsledky zápasu a budete v zisku. Aby to však bylo reálné, budete muset uzavřít sázky v různých sázkových kancelářích. Tyto sázkové kanceláře musejí nabízet takové kurzy, aby z toho vznikla tzv. sure bet resp. jistá sázka. Obrácená hodnota kurzů (např. 1/1.91) musí být po spočítání všech kurzů menší než 1 (viz kalkulátor surebet). Pokud tedy najdete arbitrážní sázku, tak v konečném důsledku vám bude úplně jedno jak zápas skončí, protože dosáhnete zaručenou výhru. Chcete-li se o arbitrážním sázení dozvědět více informací, doporučujeme přečíst článek o sázkách na jistotu (sure bettingu).

Kalkulačka arbitrážních sázek (sure bets)

Kalkulačka jistých sázek umožňuje počítat až s osmi výběry pro jednu událost. První dvě jsou povinné a třetí možnost může být např. kurz na remízu při sázkách 1X2. V kalkulačce sure bets si můžete dále zvolit vašeho favorita (tip, kterému nejvíce důvěřujete), kurzy a celkovou sázku. Po kliknutí na „Vypočítat strategie“ budete mít k dispozici tabulku se třemi strategiemi:

  1. Bez surebet – jednoduchá sázka na vašeho zvoleného favorita
  2. Objektivní surebet – vyhrajete pokud zápas skončí jakkoliv
  3. Subjektivní surebet – vyhrajete vyšší částku (oproti objektivní sure bet) pokud vyhraje váš favorit, v opačném případě se vám jen vrátí vklad

Problémy spojené se sure bets

  1. Všechny sázky by měly být uzavřeny okamžitě tentýž moment, aby nedošlo ke změně kurzů popř. k nepřijetí sázky.
  2. Při surebet budete muset řešit multi identity (účty v sázkových kancelářích např. na na rodinné příslušníky), protože sázkové kanceláře snižují limity hráčům, jejichž podezírá z arbitrážních sázek.
  3. Je důležité, abyste znali pravidla sportů v jednotlivých sázkových kancelářích, protože mohou mít různé rozdíly ve vyhodnocování sázek (např. někde se při sázce na vítězství v hokeji započítává i prodloužení a někde se po řádné hrací době vrací vklad, přičemž to může být rozdílné i pro jednotlivé hokejové ligy).
  4. Nejhorší případ nastane, pokud vám sázková kancelář zruší sázku. Toto může nastat např. při špatně vypsaném kurzu (většina sázkových kanceláří má v podmínkách, že v případě špatně vypsaného kurzu může být sázka zrušena).
  5. Velkým problémem mohou být i limity. Ne každá sázková kancelář vám umožní podat sázky v hodnotě několika 1.000 či 10.000 Kč. Z tohoto důvodu je třeba znát sázkové kanceláře, protože některé vám ani po změně kurzu opětovnou sázku nevezmou.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 900 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 700 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

výhra o 3 góly a kurz 1.45? No to kurz čo nemá hodnotu. Je to veľmi...
Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu...
No to ano, ale aby si mohol vyberať na skrill potrebuješ urobiť aj vklad cez...
Výber peňazí z bet365 2019
no tak ako prvé by som urobil to, že by som kontaktoval 365, že kedy poslali...
Vyber peňazí na SVK banku
Copyright © 2011-2019 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt