Kalkulačka surebet (sázek na jistotu)

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Vypočítejte si strategie pro arbitražní sázky a zjistěte svůj profit při jednotlivých výsledcích sázkové události. Kalkulačka surebet vám pomůže při sázkách na jistotu.

Kalkulačka surebet – vypočítejte si arbitrážní sázky na jistotu

Sázky na jistotu (angl. surebet) resp. arbitrážní sázky vám zaručí jistý zisk, ať se zápas skončí jakkoliv. V naší kalkulačce surebet si můžete zjistit svůj profit při jednotlivých výsledcích sázkové události. Zadejte kurz, favorita zápasu, výšku sázky a zjistěte jak máte rozložit vklad na jednotlivé sázky a jaký budete mít profit (čistá výhra).

Kalkulačka surebet
Zahrnout? Váš favorit Výběr Nejvyšší kurz
Ano 1
Ano 2
3
4
5
6
7
8
Celková sázka (Kč):

Stručně o surebets

Co je to sure bet (arbitrážní sázka)?

Jednoduché vysvětlení sure betting je, že vsadíte na všechny výsledky zápasu a budete v zisku. Aby to však bylo reálné, budete muset uzavřít sázky v různých sázkových kancelářích. Tyto sázkové kanceláře musejí nabízet takové kurzy, aby z toho vznikla tzv. sure bet resp. jistá sázka. Obrácená hodnota kurzů (např. 1/1.91) musí být po spočítání všech kurzů menší než 1 (viz kalkulátor surebet). Pokud tedy najdete arbitrážní sázku, tak v konečném důsledku vám bude úplně jedno jak zápas skončí, protože dosáhnete zaručenou výhru. Chcete-li se o arbitrážním sázení dozvědět více informací, doporučujeme přečíst článek o sázkách na jistotu (sure bettingu).

Kalkulačka arbitrážních sázek (sure bets)

Kalkulačka jistých sázek umožňuje počítat až s osmi výběry pro jednu událost. První dvě jsou povinné a třetí možnost může být např. kurz na remízu při sázkách 1X2. V kalkulačce sure bets si můžete dále zvolit vašeho favorita (tip, kterému nejvíce důvěřujete), kurzy a celkovou sázku. Po kliknutí na „Vypočítat strategie“ budete mít k dispozici tabulku se třemi strategiemi:

  1. Bez surebet – jednoduchá sázka na vašeho zvoleného favorita
  2. Objektivní surebet – vyhrajete pokud zápas skončí jakkoliv
  3. Subjektivní surebet – vyhrajete vyšší částku (oproti objektivní sure bet) pokud vyhraje váš favorit, v opačném případě se vám jen vrátí vklad

Problémy spojené se sure bets

  1. Všechny sázky by měly být uzavřeny okamžitě tentýž moment, aby nedošlo ke změně kurzů popř. k nepřijetí sázky.
  2. Při surebet budete muset řešit multi identity (účty v sázkových kancelářích např. na rodinné příslušníky), protože sázkové kanceláře snižují limity hráčům, jejichž podezírá z arbitrážních sázek.
  3. Je důležité, abyste znali pravidla sportů v jednotlivých sázkových kancelářích, protože mohou mít různé rozdíly ve vyhodnocování sázek (např. někde se při sázce na vítězství v hokeji započítává i prodloužení a někde se po řádné hrací době vrací vklad, přičemž to může být rozdílné i pro jednotlivé hokejové ligy).
  4. Nejhorší případ nastane, pokud vám sázková kancelář zruší sázku. Toto může nastat např. při špatně vypsaném kurzu (většina sázkových kanceláří má v podmínkách, že v případě špatně vypsaného kurzu může být sázka zrušena).
  5. Velkým problémem mohou být i limity. Ne každá sázková kancelář vám umožní podat sázky v hodnotě několika 1.000 či 10.000 Kč. Z tohoto důvodu je třeba znát sázkové kanceláře, protože některé vám ani po změně kurzu opětovnou sázku nevezmou.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt