Sledujte live stream exhibičního zápasu Mayweather vs Paul živě!

Nejúspěšnější boxer všech dob s nulovou bilancí výher – to je Floyd Mayweather, který se postaví proti známému YouTuberi - Loganovi Paulovi. Sledujte live stream zápasu živě!

Floyd Jr. Mayweather vs Logan Paul – kurzy a live stream

Za boxerským zápasem Mayweather vs Paul stojí slovní přestřelka na Twitteru, kde Floyd komentoval video s boxujúcimi děckama z Youtube. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a do rozhovoru se zapojil i samotný bratr Logana Paula - Jake, který si dovolil nazvat Floyda důchodcem, který patří tak maximálně do domova důchodců.

Nevinná slovní přestřelka vyvrcholila až do výzvy na skutečný boxerský zápas. Asi je každému více méně jasné, jak připravovaný zápas dopadne. Nechvalně známý YouTuber – Paul Logan je nezkušený zápasník, který se začal věnovat tomuto bojovému sportu teprve nedávno.

Prohlédněte si aktuální výšky kurzů společně s možnostmi sledování zápasu živě.

Událost Boxerský exhibiční zápas
Zápas Floyd Jr. Mayweather vs Logan Paul
Datum a čas 06.06.2021 (v ČR 7.6. o 4:00 hod. ráno)
Favorit zápasu Floyd Jr. Mayweather
LIVE stream PPV přenos nebo live stream TV Tipsport
Sledujte livestream z UFC

Datum a místo zápasu Mayweather vs Paul

Exhibiční zápas Mayweather vs Paul se plánuje uskutečnit 6.6.2021. Místo zápasu zatím není přesně určeno. Kvůli časovému posunu se u nás na připravovaný zápas můžete podívat až následující den o 04:00 hod.

Mayweather vs Paul – informace a kurzy

Floyd Jr. Mayweather je držitelem 4 mistrovských titulů, na svém kontě má 50 úspěšně odehraných zápasů a během své kariéry neutrpěl ani jednu jedinou porážku. Oproti němu je Logan Paul pouze slabá imitace začínajícího boxera, kterému se podařilo odehrát pouze jeden boxerský zápas, který se nakonec skončil jeho prohrou.

Podívejte se na aktuální výšku kurzů v sázkové kanceláři Tipsport, která se na Slovensku ale i v Česku může pochlubit největší komunitou sázkařů. Už ze samotných výsledků kurzů vyplývá, že jasným favoritem zápasu je americký zápasník Floyd Jr. Mayweather.

Staňte se členem Tipsportu i vy!Pro všechny nově registrované hráče si sázková kancelář Tipsport připravila hned dva druhy lákavých bonusů.

Jeden z bonusů dostanete ihned po ověření vaší totožnosti. Vstupní bonus 150 Kč zdarma bez vkladu na tipování. Další vstupní bonus dostanete až po vkladu do výši 50.000 Kč

Možnosti sledování zápasu Mayweather vs Paul

Chcete si vychutnat sledování boxerského zápasu v pohodlí vašeho domova? Přinášíme vám pár jednoduchých tipů pro sledování zápasu Mayweather vs Paul. Vyberte si nejlepší alternativu sledování boxerského exhibičního zápasu živě!

Live sledování zápasu v TV

Asi většinu diváků nepotěší fakt, že připravovaný zápas nebude vysílán na žádné české ani slovenské televizní stanici. Donedávna se všechny populární MMA a boxerské zápasy obvykle vysílaly na televizních stanicích Nova Sport nebo Premier Sport.

Online vysílání zápasu přes PPV

Nejspolehlivější alternativou je sledování exhibičního zápasu prostřednictvím oficiálního live streamu PPV (Pay-Per-View), který lze zakoupit prostřednictvím webové stránky Funmio. PPV přenos je v HD kvalitě a zaplatíte za něj skoro 60 dolarů!

Volně dostupné live streamy na internetu

Tato možnost patří obecně mezi nejhledanější možnosti sledování. Obrovskou nevýhodou těchto bezplatných live streamů je bohužel nízká kvalita, otravné reklamy nebo nečekaný výpadek vysílání.

Live stream zápasu Mayweather vs Paul na TV Tipsport

Poslední možností, která ještě není potvrzena je sledování live streamu prostřednictvím online televize TV Tipsport. Největší výhodou livestreamu v Tipsportu je zejména to, že jeho sledování je zcela bezplatné a vedle sledování si můžete klidně uzavřít kurzovou sázku na favorita zápasu.

Podívejte se na promo video k připravovanému zápasu Mayweather vs Logan.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy se uskuteční zápas Mayweather vs Paul?

Připravovaný zápas se uskuteční již koncem února – 6.6.2021.

2️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Aktuální výši kurzů si můžete prohlédnout výše v našem článku.

3️⃣ Kdo je jasným favoritem zápasu?

Jasným favoritem zápasu je americký boxer Floyd Jr. Mayweather, který kraluje i v žebříčku vypsaných kurzů na připravovaný zápas.

4️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu Floyd vs Logan?

Boxerský zápas Floyd vs Paul si můžete prohlédnout prostřednictvím placené služby PPV nebo pomocí volně dostupných live streamů na internetu. Poslední, ale zatím neověřenou možností je bezplatné sledování live streamu v sázkové kanceláři Tipsport na její online televizi TV Tipsport.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HOKEJ500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt