Bonusy a promo akce na ME 2016 ve fotbale

Bonusy a promo akce na ME 2016 ve fotbale

Mistrovství Evropy ve fotbale 2016 s Fortunou

Fortuna si kromě široké nabídky sázek připravila i zajímavé bonusy. Jednou z nich je bonusová sázka, která zvyšuje hodnotu tiketu o kurz 1.11. Abyste měli na takový kurz nárok, tak je třeba vytvořit tiket s minimálně osmi událostmi z předzápasové nabídky. Pokud splníte tuto podmínku, tak se vám zobrazí bonusový kurz.

Další novinkou pro EURO 2016 je změna EXPERTA (tipujete předem vybrané události a v případě, že všechny uhodnete, získáváte bonus). Během Mistrovství Evropy 2016 bude vždy vypsáno každé kolo základní skupiny + kompletní play-off. Odměna pro jedno kolo se bude pohybovat ve výši 50.000 Kč.
Více informací získate na stránce www.ifortuna.cz

540 Kč volná sázka od DOXXbetu

DOXXbet láká nové zákazníky na volnou sázku v hodnotě 540 Kč. Jde o speciální volnou sázku, protože pro její získání stačí abyste provedli vklad na váš účet a vsadili první sázku. Je úplně jedno jestli tuto první sázku vyhrajete nebo prohrajete, protože DOXXbet vám pokaždé připíše volnou sázku v hodnotě 540 Kč. Kromě toho to můžete kombinovat se vstupním bonusem! Více informací naleznete v recenzi (pod bonus) nebo přes tento speciální link.

DOXXbet nabízí kromě volné sázky i 100% vstupní bonus až do výše 54.000 Kč.

Tipsport připravil k ME 2016 fotbalový maratón o 1.500.000 Kč

Podíl z 1.500.000 Kč můžete získat, pokud budete od 10. června do 10. července tipovat každý den alespoň za 100 Kč. Je úplně jedno odkud budete tipovat, zda online nebo na pobočce s tipkartou. Započítávají se i live sázky. Dokonce není třeba se ani nikde hlásit. Kompletní pravidla najdete na stránce https://www.tipsport.cz/clanek/4358-soutez-behem-me-2016.

Bonusy od Expektu za sázky na vítěze EURO a spuštění COLOSSUS

Sázková kancelář Expekt připravila promo akci, kde můžete získat 125 Kč po každém postupu vašeho týmu do další fáze. Jediné co musíte udělat je natipovat celkového vítěze Evropského šampionátu ve výši 625 Kč. Tato akce platí i pro sázkovou kancelář Betclic.

Expekt spolu s BetClic spustil i největší sportovní Jackpot na světě, který nese název COLOSSUS. Je to hra o 250.000.000 Kč. Více o COLOSSUS na stránkách Betclic a Expekt.

Pojistky během ME 2016 ve fotbale přináší Unibet

Sázková kancelář Unibet Vám vrátí na ME ve fotbale prohranou sázku, pokud padl gól po základní hrací době! Unibet vám vrátí sázky až do výše 2.500 Kč.

Kromě toho pokud váš tým vypadne na základě samostatných nájezdů, tak vám Unibet vrátí sázku až do výše 1.250 Kč. Kompletní pravidla najdete na stránce Unibet po kliknutí na promo akce. Kromě toho má Unibet k dispozici pro nové zákazníky první sázku bez rizika do výše 1.500 Kč a k tomu i bonus přes mobil.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravím vás, chcem sa opýtať, či niekto nevie, kde sa dá podať sťažnosť na...
Sťažnosť na stávkovú.
Dobrý den, za rok 2020 je nově zavedena povinnost platit daň z kurzových...
Zdanění kurzových sázek v ČR
asianodds sa da uplne v pohode. vsetko ide ako ma bez vpn.
BETVICTOR
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt