Změny a sportovní události v Tipsportu pro rok 2018 a tip na EL Clásico

Změny a sportovní události v Tipsportu pro rok 2018 a tip na EL Clásico

Tipsport inovuje

Tipsport se v poslední době snaží vylepšovat web stránku. Změny se udály na několika směrech, např. při streamování zápasů, kde budete moci od teď sledovat přímé přenosy i chvíli po zápase a hlavně nebudete muset mít nainstalovaný flash. Ty podstatnější změny se udály v oblasti předzápasových a live sázek, kde podoba a řazení těchto sázek se sjednotila. Bude to tak více intuitivnější. Kromě toho Tipsport změnil i vypisování gólů a handicapů, které budou nyní přehlednější (najdete je ve formátu -0,5; -1,5 a při gólech více / méně to bude obdobné). Poslední větší změnou je bonifikace, kde můžete díky Netem získat až 100% bonifikaci. Výhru na tiketu si tam můžete zvýšit dvojnásobně. Za každé procento navýšení kurzu dáte stejné procento vkladu zaplaceného v Netoch (vklad na tiket 100 Kč, při navýšení o 10% zaplatíte 10 Netů). V Tipsportu platí 1 Netů = 1 Kč.

Soutěže a události v roce 2018

Kromě toho Tipsport zveřejnil i soutěže na následující rok, kde se bude hrát o odměny v celkové výši 40 000 000+ Kč. V Tiplige nedošlo ke změnám, ale v Tipcupoch (jeden pro jedno roční období) se rozdá celkem 5 000 000 Netů, přičemž na konci celého bude Turnaj mistrů 2018, kde si vítěz přilepší o 1 000 000 Kč. Zimní Tipcup startuje již 26.12.2017. Kromě toho na vás čekají volby českého prezidenta (leden), v únoru událost roku - Olympijské hry v Jižní Koreji, pokračovat to bude MS v ledním hokeji a MS ve fotbale v Rusku. Těšit se můžete i na TIPOVAČKA, Fotbalovou desítku nebo soutěže v live sázkách.

EL Classico den před Vánocemi!

Ve Španělsku budou mít letos Vánoce dva dny po sobě, protože den před Vánocemi vypukne o 13:00 na stadionu Realu Madrid slavné EL Clásico. Barcelona má 11-bodový náskok a Real Madrid by ho měl snížit pokud chce hrát o titul ve španělské lize. Tento rok se setkali v Superpoháru, kde Barcelona tahala za kratší konec (1: 3 a 0: 2). Náš tip je, že Real Madrid tento zápas zvládne a ukradne si tak 3 body pro sebe (kurz 2.14Tipsportu). Jako alternativní sázku za menší vklad doporučujeme, že se prosadí hrotový útočník Benzema nebo stoper Ramos.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Este sa chcem opytat alternativne linky tak ako na bet365 na ine online...
22bet
nefungujú, lebo by sa to zneužívalo, ale dá sa cez oficiálny e-mail. no v...
Zdanění kurzových sázek v ČR
Ďakujem, skúsim.
Kde podať sťažnosť na stávkovú kanceláriu?
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt