TOP HRY a nové turnaje v eSports v Česku a na Slovensku

TOP HRY a nové turnaje v eSports v Česku a na Slovensku

Během období koronaviru se zcela změnila i sportovní nabídka a do popředí se dostávají stále více eSporty. Elektronické sporty jsou stále častěji považovány za skutečný sport a během koronaviru mají velkou šanci se dostat rychleji do popředí. Je velmi pravděpodobné, že minimálně velké sportovní kluby budou mít své zástupce i pro progaming (professional gaming). 

V eSporte mají největší úspěch zatím hry jako je CS: GO (Counter strike: Global Offensive), LoL (League of Legend), FORTUNA, Dota 2 (DotA 2), Starcraft 2, Hearthstone, Overwatch, Rocket League nebo sporty jako je FIFA nebo NHL. Ve světě se hraje každý den v kterémkoliv koutě světa několik turnajů a je velice obtížné udržet si informace pro snadné zorientování se při tipování.

TOP eSports hry

 • Dota 2
 • CS:GO
 • League of Legends
 • Overwatch
 • Fortnite
 • Heartstone

Turnaje v nejoblíbenějších hrách probíhají i na Slovensku resp. Česku pod názvy Sazka eLeague nebo Tipsport COOL Liga. Z důvodu nehraných se fotbalových a hokejových lig vzniklo v České a Slovenské republice několik turnajů.

Nové turnaje v Česku a na Slovensku v progamingu

Datart eLiga Challenge 2020

V turnaji hraje dvanáct mužstev z české nejvyšší fotbalové soutěže. Každé mužstvo bude reprezentovat jeden hráč. Tenhle turnaj v eSports můžete tipovat a sledovat živě na Fortuna TV. 22.4.2020 začíná vyřazovací část a kurzy vypsal i Tipsport.

e-Fortuna liga Challenge

Turnaj, který se koná za účasti fotbalistů ze Slovensko bude také prezentovat jeden hráč jedno mužstvo. Zápasy můžete sledovat na Orange sport nebo Twich. Fortuna připravila k zápasů předzápasové i live kurzy.

eSport Hokejová Liga (Česko)

Celá tato hokejová soutěž probíhá na PS4 ve hře NHL 20. Hráči nejprve bojují v online kvalifikací ze které se vyberou nejlepší národní hráči. Z těchto hráčů si pak každým tím Tipsport extraligy vybere dvou reprezentatov, kteří budou hrát za tento klub v základní části a také v Grandfinále.

Jiné soutěže (nejen eSports):

 • NBL Shoot Out 2020 - soutěž střelců z české basketbalové ligy
 • Virtuálni Giro d´Italia
 • Sazka eLEAGUE
 • Tipsport COOL liga
 • ePremier League Invitational

Cyklistika a Formula 1

Kromě toho začíná ve světě rozmáhat i virtuální cyklistika a formule 1. Cyklististi fungují na základě trenažérů, kde zadají svou váhu a přizpůsoben avatar se objeví na obrazovce. Samozřejmě nejde se celé závody ale pouze posledních pár desítek kilometrů. Jezdci formule 1 hrají také z domu (dostanou pouze volant) a všechny závody se uskuteční v původním čase kdy se měly uskutečnit velké ceny (minimálně do 24.5.2020). Vše můžete sledovat na oficiální stránce Formula1.

Tenis

Ani tenis není výjimkou a turnaj v Madridu se odehraje také na konzoli Playstation (konkrétně hra Tennis World Tour). Zúčastní se ho hráči jako Nadal, Murray, Zverev, Isner nebo Kiki Bertens, Kerber, Svitolina atd. Celkově se turnaje zúčastní 32 lidí (16 žen a 16 mužů).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu