Tipsport boduje! Předzápasové + LIVE sázky konečně na jednom tiketu

Tipsport spouští velkou novinku! Mix předzápasových a live sázek na jednom tiketu. Přečtěte si vše důležité, co potřebujete vědět o této dlouho očekávané novince.

Tipsport MIX tiket ▶️ Předzápasové i LIVE sázky na jednom tiketu

Možnost, po které volalo dlouhodobě velké množství hráčů je konečně tady!

Sázková kancelář Tipsport umožňuje po novém kombinovat na jednom tiketu předzápasové ale i LIVE sázky.

Vy si tak namixujete tiket (AKO, KOMBI, Extratip) z předzápasových ale i LIVE sázek přesně podle svých představ a už nemusíte více řešit, zda se zápas začal nebo ne.

Nezáleží přitom, zda jste nový nebo již existující hráč v Tipsportu. Tato novinka je dostupná pro každého hráče v Tipsportu bez výjimky.

Vytvořit MIX tiket na Tipsport.cz
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Jak funguje MIX tiket a jaké výhody přináší

Sledujete rádi např. Ligu mistrů a tipujete na fotbalové zápasy? Přesně pro vás bude MIX tiket jako stvořený, pokud si chcete podat sázky na poslední chvíli (samozřejmě se nejedná jen o Ligu mistrů nebo fotbal, tato skvělá funkce platí pro všechny příležitosti a sporty bez výjimky).

Představte si situaci – je 18:56 a zápas Slavia – Ferencváros začíná v 19:00, přičemž další fotbalové utkání začínají o 20:00 případně 21:00. Na tiket přidáte tip na výsledek zápasu a postupně přidáváte i tipy na výsledky ostatních fotbalových utkání. Mezitím ale už zápas mezi Slavií a Ferencvárosem začal. Co teď?

V minulosti by to pro vás znamenalo nepříjemné komplikace – odebrat z tiketu události, které se již začaly a podat je opět znovu v sekci LIVE jako LIVE sázky.

Po novém se však pro vás nic nemění! Na tiketu se z vaší předzápasové sázky stane LIVE sázka a tiket můžete pohodlně dokončit přesně tak, jak jste zvyklí. Přidejte ještě na tiket klidně zápasy, které začnou i o pár dní.

Pošlete váš tiket do hry jako MIX tiket a nakonec uvidíte příležitosti na tiketu z nichž některé budou evidovány jako LIVE, další jako předzápasové. Navíc, jestli bude váš tiket AKU nebo např. KOMBI je jen na vás.

MIX tiket u Tipsportu
MIX tiket v sázkové kanceláři Tipsport

Tipy na více střelců v jednom zápase

Sloučení LIVE sázek a předzápasových sázek má ještě jednu výhodu. Díky Tipsportu už můžete dát na jeden tiket i tip na několik střelců v jednom zápase.

Představte si situaci, že sledujete např. hokejový zápas NHL v němž padá v 1. třetině hodně gólů. Jste přesvědčeni o tom, že gólové hody budou pokračovat? Tak jednoduše přidejte na tiket tip na několik střelců v zápase – i to je nyní možné.

Změny v Tiket aréně

Designovými změnami prošla i Tiket aréna, která sdružuje největší komunitu tipérů v Česku i na Slovensku. V aréně už po novém najdete na inspiraci i nové karty s tikety (včetně LIVE a MIX tiketů).

Změnil se také způsob filtrování v Tiket aréně. Po novém se zvolený filtr načte automaticky a není třeba vybraný filtr potvrdit kliknutím. Tikety navíc po novém lze filtrovat i podle sportů, zobrazit si tikety pouze od sledovaných sázkařů, ale jednoduše najdete i prohrávající tikety.

Do mobilní aplikace Tipsport byly přidány i sekce Top autoři, Vyhodnocené tikety, Nejlepší tikety, Smoliari, Podmínky a Časté otázky (FAQ).

Sázková kancelář Tipsport i těmito změnami dokazuje, že se snaží neustále zlepšovat a plnit přání svých hráčů – právem tak patří mezi nejlepší sázkové kanceláře na trhu.