Tipsport boduje! Předzápasové + LIVE sázky konečně na jednom tiketu

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Tipsport spouští velkou novinku! Mix předzápasových a live sázek na jednom tiketu. Přečtěte si vše důležité, co potřebujete vědět o této dlouho očekávané novince.

Tipsport MIX tiket ▶️ Předzápasové i LIVE sázky na jednom tiketu

Možnost, po které volalo dlouhodobě velké množství hráčů je konečně tady!

Sázková kancelář Tipsport umožňuje po novém kombinovat na jednom tiketu předzápasové ale i LIVE sázky.

Vy si tak namixujete tiket (AKO, KOMBI, Extratip) z předzápasových ale i LIVE sázek přesně podle svých představ a už nemusíte více řešit, zda se zápas začal nebo ne.

Nezáleží přitom, zda jste nový nebo již existující hráč v Tipsportu. Tato novinka je dostupná pro každého hráče v Tipsportu bez výjimky.

Vytvořit MIX tiket na Tipsport.cz
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Jak funguje MIX tiket a jaké výhody přináší

Sledujete rádi např. Ligu mistrů a tipujete na fotbalové zápasy? Přesně pro vás bude MIX tiket jako stvořený, pokud si chcete podat sázky na poslední chvíli (samozřejmě se nejedná jen o Ligu mistrů nebo fotbal, tato skvělá funkce platí pro všechny příležitosti a sporty bez výjimky).

Představte si situaci – je 18:56 a zápas Slavia – Ferencváros začíná v 19:00, přičemž další fotbalové utkání začínají o 20:00 případně 21:00. Na tiket přidáte tip na výsledek zápasu a postupně přidáváte i tipy na výsledky ostatních fotbalových utkání. Mezitím ale už zápas mezi Slavií a Ferencvárosem začal. Co teď?

V minulosti by to pro vás znamenalo nepříjemné komplikace – odebrat z tiketu události, které se již začaly a podat je opět znovu v sekci LIVE jako LIVE sázky.

Po novém se však pro vás nic nemění! Na tiketu se z vaší předzápasové sázky stane LIVE sázka a tiket můžete pohodlně dokončit přesně tak, jak jste zvyklí. Přidejte ještě na tiket klidně zápasy, které začnou i o pár dní.

Pošlete váš tiket do hry jako MIX tiket a nakonec uvidíte příležitosti na tiketu z nichž některé budou evidovány jako LIVE, další jako předzápasové. Navíc, jestli bude váš tiket AKU nebo např. KOMBI je jen na vás.

MIX tiket u Tipsportu
MIX tiket v sázkové kanceláři Tipsport

Tipy na více střelců v jednom zápase

Sloučení LIVE sázek a předzápasových sázek má ještě jednu výhodu. Díky Tipsportu už můžete dát na jeden tiket i tip na několik střelců v jednom zápase.

Představte si situaci, že sledujete např. hokejový zápas NHL v němž padá v 1. třetině hodně gólů. Jste přesvědčeni o tom, že gólové hody budou pokračovat? Tak jednoduše přidejte na tiket tip na několik střelců v zápase – i to je nyní možné.

Změny v Tiket aréně

Designovými změnami prošla i Tiket aréna, která sdružuje největší komunitu tipérů v Česku i na Slovensku. V aréně už po novém najdete na inspiraci i nové karty s tikety (včetně LIVE a MIX tiketů).

Změnil se také způsob filtrování v Tiket aréně. Po novém se zvolený filtr načte automaticky a není třeba vybraný filtr potvrdit kliknutím. Tikety navíc po novém lze filtrovat i podle sportů, zobrazit si tikety pouze od sledovaných sázkařů, ale jednoduše najdete i prohrávající tikety.

Do mobilní aplikace Tipsport byly přidány i sekce Top autoři, Vyhodnocené tikety, Nejlepší tikety, Smoliari, Podmínky a Časté otázky (FAQ).

Sázková kancelář Tipsport i těmito změnami dokazuje, že se snaží neustále zlepšovat a plnit přání svých hráčů – právem tak patří mezi nejlepší sázkové kanceláře na trhu.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt