Tipsport zlepšil cash out a umožňuje koukat 2 streamy najednou!

 •  Komentujte, ptejte se Sdílejte, děkujeme:
Tipsport zlepšil cash out a umožňuje koukat 2 streamy najednou!

Cash out částečně i pro live sázky!

Dosud se dal cash out využívat na předzápasové sázky. Po novém se dá už částečně využít i při live sázkách. Pokud máte na tiketu 7 tipů z toho jste uhodli 6 a poslední zápas se hraje, tak si ho můžete dát vyplatit i během zápasu. Podmínkou však je, aby sázku (konkrétní příležitost) kterou jste podali, byla vypsána v live sázkách. Pokud to tak není, tak nebudete mít cash out stále k dispozici. Firma z Berouna stále pracuje na tom, aby byl k dispozici cash out i plně pro live sázky. Určitě se toho v blízké době od Tipáča dočkáme. I tato menší úprava je však velmi pozitivní.

Tipsport stále nabízí 1.000 Kč zcela zdarma


Nezapomínejte, že teď je ten nejlepší čas to vyzkoušet, protože před MS začal Tipsport nabízet 1.000 Kč zcela zdarma (stačí se zaregistrovat na Tipsport.cz) a ověřit totožnost (návštěvou pobočky) a máte zdarma 1.000 Kč. Kromě toho stále můžete získat i vstupní bonus o kterém se více dočtete v recenzi.

Sledujte dva live streamy na jedné obrazovce!


Další dobrou zprávou je, že nyní můžete sledovat dva přímé přenosy vedle sebe. Jde o tzv. multiview. V levém panelu si vyberete další zápas a už si jen kliknete zda jej chcete koukat na pravé nebo levé straně obrazovky. Samozřejmostí jsou všechny kurzy k zápasům. Jde o velmi dobrou pomůcku. Je však třeba mít monitor určitých rozměrů. Pokud nemáte, tak ikonka s možností multiview se vám nezobrazí potom jako přejdete myší na konkrétní zápas.Zeptejte se nebo vyjádřete svůj názorZaložit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 900 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 700 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

a obrat bude kde? na skrill alebo bankovom účte? ja ked prevádzam peniaze...
Slovenské banky/ skrill
akurát teraz som riešil william hill, kde som čosi povyhrával nečakane a...
Výber peňazí z Bet at home
majú to tak, že nechodí. No nie každý proces majú nastavený rovnako. ale ak...
Problem