Tipsport přináší obdobu druhé resp. dvojité šance!

 •  Diskuse Sdílejte, děkujeme:
Tipsport přináší obdobu druhé resp. dvojité šance!

27. února spustil Tipsport nový typ sázky "Výsledek 1. poločasu nebo výsledek zápasu". Tenhle typ můžete znát ze sázkové kanceláře Fortuna pod názvem druhá šance resp. dvojitá šance.

O co konkrétně jde? U vybraných fotbalových zápasů si můžete vybrat z těchto tří možností:

  • 1-1
  • 0-0
  • 2-2

V prvním případě vybíráte možnost výhry domácích v 1. poločasu nebo na konci zápasu. Pokud však domácí tým své vedení po prvním poločase neudrží, nic se neděje a váš tip vyšel. Tímto způsobem si můžete svůj tip částečně "pojistit". Obdobně to funguje i při dalších dvou možnostech, kde tipujete na remízu v 1. poločasu nebo zápase (tip 0-0) nebo výhru hostů v 1. poločasu nebo zápase (tip 2-2).

Výsledek 1. poločasu a výsledek zápasuVýsledek 1. poločasu a výsledek zápasu

Po novém je Tipsport nabídka bohatší o větší množství dvojtipů (1X, X2, 12) při live nabídce, díky čemuž roste i šance na cash out při rozehraných tiketech, které byly podány v předzápasové nabídce.

KOMBI tiket

K malé změně přišlo v Tipsportu rovněž v oblasti KOMBI tiketů. Doposud byly vyhodnocovány po každé skupině samostatně - po novém se při vyhodnocení konkrétní skupiny najednou vyhodnotí celý balík. Jak to funguje?

Konkrétní příklad:Podáme kombi tiket se skupinami A, B, C a tikety A, B, C, AB, AC, BC a ABC. Pokud A vyšlo, připíše se výhra jen za to - pokud pak ale vyjde i B, oba tikety se vyhodnotí najednou a místo původních dvou transakcí za B a AB se připíše pouze jedna jako součet B + AB. Pokud vyjde i C, tak místo původních čtyř transakcí (C, AC, BC a ABC) se připíše jedna transakce jako součet všech čtyř. (C + AC + BC + ABC).

Z uvedeného příkladu je zřejmé, že novinka se týká pouze vyhodnocování kombi tiketů - jde o jejich zjednodušení a zpřehlednění, které se nijak nedotkne výherních částek tipérů. Výhry zůstávají ve stejné výši a připisovány budou podle stejného principu jako dosud.

...

Zeptejte se nebo vyjádřete svůj názor

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 900 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 700 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

no ja využívam NordVPN a funguje uplne super. Stojí to okolo 100 € na 3...
Načítanie stránky unibet
tak ked sa založí cudzí účet je potrebné zmeniť nie len IP adresu ale aj...
Kde tipovať, bet 365 ma zlimitivalo
akoze bez house edge asi nenajdes ziadnu, ale good luck
Online ruleta bez nuly