Tipsport přináší obdobu druhé resp. dvojité šance!

Tipsport přináší obdobu druhé resp. dvojité šance!

27. února spustil Tipsport nový typ sázky "Výsledek 1. poločasu nebo výsledek zápasu". Tenhle typ můžete znát ze sázkové kanceláře Fortuna pod názvem druhá šance resp. dvojitá šance.

O co konkrétně jde? U vybraných fotbalových zápasů si můžete vybrat z těchto tří možností:

  • 1-1
  • 0-0
  • 2-2

V prvním případě vybíráte možnost výhry domácích v 1. poločasu nebo na konci zápasu. Pokud však domácí tým své vedení po prvním poločase neudrží, nic se neděje a váš tip vyšel. Tímto způsobem si můžete svůj tip částečně "pojistit". Obdobně to funguje i při dalších dvou možnostech, kde tipujete na remízu v 1. poločasu nebo zápase (tip 0-0) nebo výhru hostů v 1. poločasu nebo zápase (tip 2-2).

Výsledek 1. poločasu a výsledek zápasuVýsledek 1. poločasu a výsledek zápasu

Po novém je Tipsport nabídka bohatší o větší množství dvojtipů (1X, X2, 12) při live nabídce, díky čemuž roste i šance na cash out při rozehraných tiketech, které byly podány v předzápasové nabídce.

KOMBI tiket

K malé změně přišlo v Tipsportu rovněž v oblasti KOMBI tiketů. Doposud byly vyhodnocovány po každé skupině samostatně - po novém se při vyhodnocení konkrétní skupiny najednou vyhodnotí celý balík. Jak to funguje?

Konkrétní příklad:Podáme kombi tiket se skupinami A, B, C a tikety A, B, C, AB, AC, BC a ABC. Pokud A vyšlo, připíše se výhra jen za to - pokud pak ale vyjde i B, oba tikety se vyhodnotí najednou a místo původních dvou transakcí za B a AB se připíše pouze jedna jako součet B + AB. Pokud vyjde i C, tak místo původních čtyř transakcí (C, AC, BC a ABC) se připíše jedna transakce jako součet všech čtyř. (C + AC + BC + ABC).

Z uvedeného příkladu je zřejmé, že novinka se týká pouze vyhodnocování kombi tiketů - jde o jejich zjednodušení a zpřehlednění, které se nijak nedotkne výherních částek tipérů. Výhry zůstávají ve stejné výši a připisovány budou podle stejného principu jako dosud.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt