Zapojte se do SYNOT TIP Challenge a hrajte o lákavé peněžní výhry

SYNOT TIP Challenge je tady opět! Zapojte se do oblíbené soutěže SYNOT TIPU, ve které můžete vyhrát stovky či tisíce korun denně. O všech podmínkách a pravidlech turnaje se dozvíte v článku.

SYNOT TIP Challenge – sázejte a vyhrajte skvělé ceny

Jste aktivní sázkař? Pak byste si určitě neměli nechat ujít sázkařský turnaj – SYNOT TIP Challenge. Zdvojnásobte vaši šanci na výhru v staronové soutěži SYNOT TIPU, ve které musíte dokázat, že vy jste ten nejlepší sázkař z nejlepších!

Sázkařská soutěž by se měla opakovat každý měsíc, takže pokud se vám nyní nepovede vyhrát, tak se o měsíc můžete zapojit opět. Chytří sázkaři si svým sázením mohou přilepšit až o stovky korun denně, přičemž samotný vítěz soutěže si odnese o něco lákavější odměnu.

Přečtěte si všechny důležité podmínky a pravidla této promo akce.

🤑 Název promo akce SYNOT TIP Challenge
💰 Bank 3.850 Kč
⏰ Trvání promo akce 04.05. – 09.05.2021
📢 Kdo se může zapojit všichni registrovaní klienti SYNOT TIPU
👉 Přihlášení do akce synotip.cz (den před začátkem)
Kompletní podmínky akce

Kdo se může do soutěže zapojit?

Do SYNOT TIP Challenge se může zapojit každý registrovaný hráč SYNOT TIPU. Pokud ještě nemáte vytvořen herní účet v SYNOT TIPU, tak si ho můžete uzavřít během několika minut. Vaší registrací získáte i lákavý vstupní bonus, který můžete využít na vaše první tipování.

Prohlédněte si náš jednoduchý návod pro vytvoření herního účtu v SYNOT TIPU.

Přihlášení do soutěže pro nové hráče

Noví hráči se mohou do SYNOT TIP Challenge přihlásit již při vzniku své registrace. Stačí pouze zaškrtnout prázdné pole na straně se souhlasy. Pokud na toto políčko zapomenete, tak potom třeba postupovat druhým způsobem – pro staré hráče SYNOT TIPU.

Pro účast v SYNOT TIP Challenge je třeba se přihlásit 24 hod. před začátkem!

Přihlášení do soutěže pro staré hráče

Pro staré sázkaře je přihlášení do soutěže SYNOT TIP Challenge o něco náročnější. Do sázkařské soutěže se dokážete zapojit pomocí těchto tří kroků.

  1. Po přihlášení do vašeho herního účtu je třeba kliknout na tlačítko „Můj účet". Potom kliknete v menu na položku „Změna reg. údajů ".
  2. Na této stránce dále kliknete na položku „Souhlasy" a následně na tlačítko „Upravit".
  3. Tímto krokem se automaticky spustí možnost editace souhlasů. Na konec už stačí pouze zaškrtnout pole „Chci se zúčastnit hry SYNOT TIP CHALLENGE" a následně tento souhlas potvrdit kliknutím na poslední tlačítko „Uložit změny".
Chci hrát SYNOT TIP Challenge
Budete přesměrováni na oficiální stránku SynotTip.cz
UpozorněníDo SYNOT TIP Challenge budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří za poslední 4 týdny uskutečnily jakoukoliv kurzovou sázku

V čem spočívá SYNOT TIP Challenge?

SYNOT TIP Challenge je soutěž SYNOT TIPU, ve které každý měsíc proti sobě bojují ve dvouhrách sázející hráči o lepší kurz. Hráč je vždy odměněn konkrétní cenou až po vypadnutí z turnaje podle toho, do jakého kola soutěže se dostane. Peněžní ceny se v soutěži nesčítají.

PříkladPokud se dostanete do semifinále a tam vypadnete, tak na váš hráčský účet se připíše peněžní výhra v hodnotě 500 Kč.

Pravidla hry SYNOT TIP Challenge

Po přihlášení do soutěže jsou vaše tikety do hry započítány automaticky. Na začátku turnaje jsou všichni soutěžící náhodně rozlosování do pavouků. O postupujícím soutěžícím do dalšího kola rozhoduje vyšší součet výherních kurzů sázek podaných v době konání aktuálního turnaje. Vyhodnocení výsledků bude zveřejněno v průběhu následujícího dne po skončení turnaje.

Příslušné kolo turnaje bude vyhodnoceno jen z přijatých sázek a současně vyhodnocených sázek v době od 04:00 do 03:59 hod. následujícího dne. Pozdější vyhodnocení události nemá na výsledky turnaje a postupy zpětný vliv. Výherní kurzy jsou počítány pouze z prvních 50 podaných sázek v období konání turnaje SYNOT TIP Challenge.

Výsledným kurzem je součet nejdříve vyhodnocených maximálně však deseti výherních kurzů. Součet výherních kurzů každého soutěžícího bude pokaždé aktualizován v detailu turnaje.

Co v případě, pokud mají oba soutěžící stejné výsledky? Součet výherních kurzů se matematicky zaokrouhlí na dvě desetinná místa, přičemž pokud je tento součet výherních kurzů dvou soutěžících shodný, tak do dalšího kola postupuje ten soutěžící, který dříve podal první z výherních tiketů.
UpozorněníDo SYNOT TIP Challenge nejsou započítány opakované tikety na stejné sázkové příležitosti a také tikety podané za Benefit body nebo tikety podané se zvýhodněním kurzem.

Výhry v soutěži SYNOTIP Challenge

Podívejte se na tabulku odměn pro všechny soutěžící v SYNOT TIP Challenge. Odměny v březnu při prvním turnaji po obnovení této soutěže nebyly nejvyšší, ale pro každý turnaj mohou být odměny v SYNOT TIP Challenge rozdílné.

Peněžní výhry v SYNOTIP Challenge
Kolo turnajePeněžní výhra
2. kolo 50 Kč
3. kolo 100 Kč
Čtvrtfinále 200 Kč
Semifinále 500 Kč
Finále 1.000 Kč
Vítěz 2.000 Kč

Přejeme vám hodně štěstí v turnaji SYNOT TIP Challenge!

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

One of the keys to a successful career is having a solid background that...
Pravne zalezitosti stavkovania v zahranicnych...
snímok obrázovky kde sa VYPLNA ADRESA
Otazka
Ak máš zaujem sazet na svk účtech napíš mi na mesanger František Junior Maťa.
Sázení na pobočkách
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt