Sázkové kanceláře a jejich novinky 4/2019

Sázkové kanceláře a jejich novinky 4/2019

Přečtěte si náš krátký přehled novinek, které si pro hráče připravili sázkové kanceláře v České republice.

TIPSPORT a CHANCE

Sázková kancelář Tipsport odstartovala minulý týden další Tipcup a hráči tak mohou opět získat skutečně lákavé výhry. Chcete-li se dozvědět více podrobností o této oblíbené soutěži, přečtěte si náš článek.

Od 15. dubna navíc můžete hrát na stránce Tipsport a Chance o vstupenky na hokejové MS 2019, dresy české hokejové reprezentace a velké množství netů (Tipsport) nebo goldenů (Chance). Stačí se zaregistrovat v sázkové kanceláři Tipsport nebo Chance - a pokud se na vás usměje štěstí, zažijete mistrovství světa v hokeji na Slovensku na vlastní kůži.

Od začátku dubna si v LIVE sázkách budete moci tipnout, zda nejlepší kanonýři dají dva či tři góly v zápase. Tematické fórum je další novinkou - pokud je vaším oblíbeným sportem hokej, budete moci sledovat např. fórum o mistrovství světa v hokeji nebo NHL a uložit si je mezi své oblíbené. Takto se neztratíte v záplavě dat a k dispozici budete mít pouze informace, které jsou pro vaše tipování důležité.

Krokem, který se nesetkal s pochopením sázkařů je sloučení seznamu předzápasových a live tiketů - věříme však, že je to jen nutný mezikrok a při úplném spojení prematch a live sázek tipérů ocení snahu Tipsportu a budou opět spokojeni.

FORTUNA

Fortuna se snaží vylepšovať i nadále svou sekci live sázek a tak přichází LIVE sázení v novém kabátě. Po novém najdete v hlavním menu hneď tři sázkové příležitosti. A to jenom ty najsázenější a tedy nejoblíbenejší podle sázkařů.

Vizuální stránka LIVE sázek také doznala určitých změn, ale určite největší novinkou je počet streamů, které může hráč sledovat. Nyní múžete sledovat až tři streamy najednou – a tak si můžete vychutnat ještě více sportovních událostí než dosud.

SAZKABET

Spoločnosť SAZKA so svojou stávkovou kanceláriou Sazkabet pripravila pre tipujúcich v súvislosti s blížiacimi majstrovstvami v hokeji štedrejšie bonusy. V období od 1.5. do 26.5. bude bonus pre všetkých nových hráčov vo výške 500 Kč + 5000Kč.

BETSTARS

Stávková kancelária Betstars vypláca bonus v hotovosti na víťazné športové stávky. Podmienkou je, že stávka musí obsahovať aspoň tri tipy a minimálny kurz každého tipu je 1,50. Maximálny bonus, ktorý môže byť hráčovi pripísaný je 100 000 EUR v hotovosti. 

MAXITIP

Sázková kancelář MAXITIP nabízí nyní unikátní vstupní bonus do výše 200% z hodnoty prvního vkladu - do hodnoty až 100 000 Kč.

Zároveň již nemusíte nikde chodit, pokud se chcete zaregistrovat a mít plnohodnotné hráčské konto. MAXITIP k vám po dohodě pošle svého zaměstnance, který vám během 10 minut pomůže s aktivací trvalého hráčského konta. Vy tak nemusíte nikde chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt