Sázkové kanceláře a jejich novinky 4/2019

Sázkové kanceláře a jejich novinky 4/2019

Přečtěte si náš krátký přehled novinek, které si pro hráče připravili sázkové kanceláře v České republice.

TIPSPORT a CHANCE

Sázková kancelář Tipsport odstartovala minulý týden další Tipcup a hráči tak mohou opět získat skutečně lákavé výhry. Chcete-li se dozvědět více podrobností o této oblíbené soutěži, přečtěte si náš článek.

Od 15. dubna navíc můžete hrát na stránce Tipsport a Chance o vstupenky na hokejové MS 2019, dresy české hokejové reprezentace a velké množství netů (Tipsport) nebo goldenů (Chance). Stačí se zaregistrovat v sázkové kanceláři Tipsport nebo Chance - a pokud se na vás usměje štěstí, zažijete mistrovství světa v hokeji na Slovensku na vlastní kůži.

Od začátku dubna si v LIVE sázkách budete moci tipnout, zda nejlepší kanonýři dají dva či tři góly v zápase. Tematické fórum je další novinkou - pokud je vaším oblíbeným sportem hokej, budete moci sledovat např. fórum o mistrovství světa v hokeji nebo NHL a uložit si je mezi své oblíbené. Takto se neztratíte v záplavě dat a k dispozici budete mít pouze informace, které jsou pro vaše tipování důležité.

Krokem, který se nesetkal s pochopením sázkařů je sloučení seznamu předzápasových a live tiketů - věříme však, že je to jen nutný mezikrok a při úplném spojení prematch a live sázek tipérů ocení snahu Tipsportu a budou opět spokojeni.

FORTUNA

Fortuna se snaží vylepšovať i nadále svou sekci live sázek a tak přichází LIVE sázení v novém kabátě. Po novém najdete v hlavním menu hneď tři sázkové příležitosti. A to jenom ty najsázenější a tedy nejoblíbenejší podle sázkařů.

Vizuální stránka LIVE sázek také doznala určitých změn, ale určite největší novinkou je počet streamů, které může hráč sledovat. Nyní múžete sledovat až tři streamy najednou – a tak si můžete vychutnat ještě více sportovních událostí než dosud.

SAZKABET

Spoločnosť SAZKA so svojou stávkovou kanceláriou Sazkabet pripravila pre tipujúcich v súvislosti s blížiacimi majstrovstvami v hokeji štedrejšie bonusy. V období od 1.5. do 26.5. bude bonus pre všetkých nových hráčov vo výške 500 Kč + 5000Kč.

BETSTARS

Stávková kancelária Betstars vypláca bonus v hotovosti na víťazné športové stávky. Podmienkou je, že stávka musí obsahovať aspoň tri tipy a minimálny kurz každého tipu je 1,50. Maximálny bonus, ktorý môže byť hráčovi pripísaný je 100 000 EUR v hotovosti. 

MAXITIP

Sázková kancelář MAXITIP nabízí nyní unikátní vstupní bonus do výše 200% z hodnoty prvního vkladu - do hodnoty až 100 000 Kč.

Zároveň již nemusíte nikde chodit, pokud se chcete zaregistrovat a mít plnohodnotné hráčské konto. MAXITIP k vám po dohodě pošle svého zaměstnance, který vám během 10 minut pomůže s aktivací trvalého hráčského konta. Vy tak nemusíte nikde chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova.