Sledujte live stream zápasu Prochazka vs Reyes na TV Tipsport!

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Na UFC Fight Night se Jiří Procházka postaví proti americkému zápasníkovi Dominicku Reyesi. Přečtěte si všechny důležité informace společně s návodem jak sledovat live stream zápasu živě.

Prochazka vs Reyes v UFC FIGHT NIGHT – kurzy a live stream

Začátkem května čeká Jiřího Procházku nejtěžší MMA souboj v jeho kariéře. Na prestižním UFC FN bude Procházka bojovat proti ostřílenému americkému zápasníkovi Dominicku Reyesi, který je známý svými výbornými kopy a drtivými knockouty. Jejich společný zápas v polotěžké váze bude zároveň i hlavním zápasem galavečera na UFC Fight Night.

Dokáže ukončit Jiří Procházka svými rychlými údery amerického devastátore Reyese? Nenechte si ujít tento napínavý souboj dvou skvělých MMA fighterů, který může posunout Jiřího Procházku o level výš! V případě, že se česká jednotka v MMA stane vítězem hlavního zápasu, tak se zároveň stane i horkým kandidátem na post vyzyvatele.

Přečtěte si všechny důležité informace o připravovaném zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků, jakož i všechny možnosti sledování zápasu Procházka vs Reyes živě.

🥊 Událost UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Jiří Procházka vs Dominick Reyes
⚖️ Váhová kategorie Light Heavyweight (polotěžká váha)
⏰ Datum a čas 1.5.2021 (v ČR 2.5. o 06:30)
🏟️ Místo konání UFC Apex v Las Vegas, Amerika
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV

Termín a místo zápasu Procházka vs Reyes

Plánovaný zápas Procházka vs Reyes se měl původně uskutečnit již 27.02.2021, avšak kvůli zranění amerického zápasníka se musel fighterský souboj zrušit a nahradit novým termínem. Turnaj UFC Fight Night se po novém uskuteční v noci z 01.05. na 02.05.2021 v UFC Apex Las Vegas.

UFC FN: Profily bojovníků

Jiří „Denisa“ Procházka je český profesionální zápasník smíšených bojových umění a také bývalý amatérský kickboxer Muay Thai. Procházka se může pyšnit titulem bývalého šampiona Rizin FF v lehké váze a titulem šampiona lehké váhy v GCF (Gladiator Championship Fighting). Český zápasník patří momentálně pod křídla jedné z nejúspěšnějších bojových organizací – UFC. Od září 2020 se talentovaný Procházka nachází na 5. místě v žebříčku UFC v lehké váze.

Český bojovník aktuálně táhne šňůru 11 vítězství v řadě. Posledním Procházkovym úspěchem byl zápas se švýcarským zápasníkem Volkanem Oezdemirem, kterému uštědřil rychlé KO. Procházková zápasová bilance je 30 odehraných zápasů, z nichž až 27-krát odešel jako vítěz.

Dominick „The Devastator“ Reyes je americký profesionální MMA bojovník a také bývalý úspěšný hráč univerzitního fotbalu. Podobně jako Procházka, tak i Reyes v současnosti působí v nejprestižnější bojové organizací – UFC. Od 15. prosince 2020 se Dominick Reyes nachází na 3. místě v žebříčku UFC v lehké váze, což znamená že předběhl Procházku o dvě místa v žebříčku.

Americký zápasník má menší zápasovou bilanci jako jeho protivník, přičemž do roku 2020 měl Reyes skvělou zápasovou bilanci – ani jednu prohru! Reyes celkově odehrál jen 14 fighterských soubojů, z nichž jen 2-krát odešel jako poražený. Paradoxně, Reyesove poslední dvě odehrané zápasy skončily prohrou a to s Jonem Jonesem a Janem Blachowiczom.

Více informací naleznete v tabulce s profily MMA zápasníků.

Jiří ProcházkaDominick Reyes
Národnost česká americká
Věk 28 31
Výška 193 cm 193 cm
Váha 93 kg 93 kg
Počet zápasů 30 14
Výhry 27 12
Prohry 3 2

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Aktuální kurzy a tip na vítěze zápasu

Předpokládá se, že Dominicku Reyesi bude dělat velké problémy právě Procházková rychlost a neskutečná vytrvalost. Procházkovou další předností je jeho precizní technika, která je zkombinovaná s rychlými reakcemi a zápasnickou chytrostí.

Netřeba však zapomenout na to, že Dominick Reyes měl do roku 2020 zápasovou bilanci 12 odehraných zápasů a 0 proher. Jeho poslední dvojitá prohra v řadě, však může poměrně dost ovlivnit konečný výsledek zápasu.

Náš jednoznačný tip na vítěze zápasu je český bojovník Jiří Procházka. Pro plánovaný zápas Procházka vs Reyes jsou aktuálně vypsané kurzy ve všech českých sázkových kancelářích.

Komu v tomto hlavním zápase galavečera UFC FN fandíte vy? Podívejte se na aktuální výšky kurzů a vsaďte si i na svého favorita zápasu zcela zdarma!

UFC FN: možnosti sledování Procházka vs Reyes

Zjistěte, jaké jsou všechny možnosti sledování UFC Fight Night živě v televizi nebo online prostřednictvím dostupných live streamů.

TV sledování zápasu

Hlavní galavečer zápasu UFC FN si můžete vychutnat na televizním programu Premier Sport, který ve vysílání přebral štafetu po známém televizním kanálu Nova Sport.

Procházka vs Reyes živě na TV Tipsport

Na připravovaný zápas by jste se měli podívat online v internetové televizi TV Tipsport. Popři sledování live streamu zápasu Procházka vs Reyes si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita a vyhrát skvělou finanční odměnu! Pro spuštění live streamu zápasu se vám stačí pouze zaregistrovat u Tipsportu – během 5 minut jste ve hře!

Nevíte jak spustit live stream zápasu Procházka vs Reyes? Přesný návod jak sledovat sportovní livestream na TV Tipsport najdete na našich stránkách. Nezapomeňte, že stejně jako na počítači, můžete sledovat díky TV Tipsport UFC FN i na mobilu nebo tabletu!
Sledování všech přenosů je prvních 7 dní ZDARMA. Po této lhůtě vám stačí pretipovať 30 Kč za 30 dní.

Navíc Tipsport si připravil pro všechny nově registrované hráče i vkladový bonus a ještě i bonus bez vkladu v hodnotě 150 Kč (bonus vám Tipsport připíše v Netech, za které uzavřete sázku a výhra je vaše již v reálných penězích – Kč). Na začátek tak získáte celkově 150 Netů (100 Netů = 100 Kč), které můžete ihned využít na vaše sázky.

Live stream Procházka vs Reyes na Fortuna TV

Kromě Tipsportu si můžete prohlédnout hlavní zápas galavečere i na online televizi TV Fortuna. I zde si můžete při sledování live streamu vsadit na svého favorita zápasu. Fortuna umožňuje přes PC sledování více live streamů najednou a jejich live streamovací služba je kvalitní. Kromě streamů si můžete jako nový hráč vybrat z pestré nabídky Fortuna bonusů

Pro spuštění live streamu zápasu je nutná registrace herního účtu ve Fortuně, dále kladný zůstatek na herním účtu a nakonec nevyhodnotený tiket za posledních 7 dní.

LIVE přenos Procházka vs Reyes pomocí PPV

Poslední alternativou sledování zápasu je pomocí live streamů, které jsou volně dostupné na internetu. Mnozí fanoušci doporučují sledování zápasu prostřednictvím oficiálního PPV (Pay-Per-View), které je možné zakoupit na webové stránce organizace UFC.

Podívejte se na skvělé zpracované promo video k připravovanému zápasu Procházka vs Reyes.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Procházka vs Reyes?

Zápas se uskuteční již 02.05.2021 v UFC Apex v Las Vegas. Oba zápasníci se proti sobě postaví na galavečeru UFC Fight Night.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Náš jednoznačný tip na vítěze zápasu je český zápasník Jiří “Denisa” Procházka.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě na televizním kanálu Premier Sport. Kromě toho si zápas Procházka vs Reyes můžete prohlédnout také pomocí bezplatného live streamu na TV Tipsport nebo Fortuna TV (kde je třeba dodržet podmínky). Poslední možností je placená služba PPV.

4️⃣ Jaká je výška kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy pro připravovaný zápas si můžete prohlédnout v našem článku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt