Podepište petici proti zdanění výher

 •  Diskuse Sdílejte, děkujeme:
Podepište petici proti zdanění výher

Jak jsme vás již informovali na konci května do nového návrhu zákona označovaného jako „sazbový balíček“ bylo až po ukončení připomínkového řízení přidáno ještě zdanění výher hráčům v případě, že výhra přesahuje 100 000 Kč.

Mělo by se jednat o 15% srážkovou daň, což v praxi znamená, že provozovatel by hráči vyplatil již zdaněnou výhru a odvedl za něj daň státu. 10.7.2019 prošel návrh zákona prvním čtením v Poslanecké Sněmovně.

Jednou z reakcí na tento návrh zákona byl vznik Asociace hráčů pokeru a kurzových sázek. Ta vznikla transformací z Asociace pokerových hráčů ČR, která měla za sebou několikaleté úspěšné fungování, kdy zastupovala zájmy hráčů pokeru. S podobnými problémy se ale potýkají i hráči kurzových sázek (spolu je počet hráčů pokeru a kurzového sázení odhadován na 1 000 000) a proto se asociace rozhodla rozšířit své působení.

Cíle asociace jsou jednoznačně dány:

  • Zastupování zájmů hráčů
  • Komunikace s orgány veřejné správy při přípravě nových právních 
  • Vzdělávání hráčů a informováni o zodpovědném hraní

Iniciativou této asociace je i petice, kterou chce asociace upozornit na negativní dopady takové formy zdanění pro samotné hráče nebo i stát. Čím více hráčů bude podepsaných pod tuto petici, tím větší bude šance ovlivnit případně zvrátit proces přijetí tohoto zákona. Nemusíte se obávat zveřejnění účastníků petice. Celá petice bude předána pouze na Ministerstvo financí ČR a Parlament ČR.Zároveň se můžete stát i členem Asociace hráčů pokeru a kurzových sázek - členství vás nebude nic stát a nebudou vám plynout žádné závazky z členství. Stejně jako v případě petice - čím větší bude asociace, tím důležitější a silnější bude její pozice při projednávání tohoto návrhu zákona.

Samotnou petici můžete podepsat na stránce Asociace hráčů. Chcete-li se dozvědět více podrobností o tom, proč vznikla Asociace hráčů pokeru a kurzových sázek a jaké problémy může přinést přijetí tohoto zákona doporučujeme článek "Proč vznikla Asociace hráčů pokeru a kurzových sázek?".Doporučené sázkové kanceláře
Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
9.4 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč

Zeptejte se nebo vyjádřete svůj názor

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 900 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 700 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

ja mám upc a mne všetky mirror linky čo som našiel idú. tak ja neviem....
Kde tipovať?
NIE NIE JE TO pravda. za hranie v zahraničí určite nie.
Bet365
no ja využívam NordVPN a funguje uplne super. Stojí to okolo 100 € na 3...
Načítanie stránky unibet