Sledujte třetí zápas Davida Dvořáka v UFC a vsaďte si na vítěze! Paiva se vzdal a nahradí ho Ronderos! (VIDEO)

David Dvořák se připravuje na svůj třetí zápas v UFC! Přečtěte si všechny důležité informace o jeho dalším zápase na turnaji UFC společně s návodem jak sledovat live stream zápasu zdarma.

Dvořák vs Paiva 🥊 UFC FIGHT NIGHT – Paiva odstoupil

Čtvrtý Čech v UFC! Tento přívlastek patří slavnému MMA zápasníkovi – Davidu Dvořákovi, který se dokázal úspěšně probojovat do nejprestižnější bojové organizace na světě. Český UFC zápasník aktuálně za sebou táhne šňůru 15 vítězství v řadě, což potvrzuje pouze jedno – jeho tvrdá práce se konečně vyplácí, protože do svých zápasů vkládá maximum!

UpozorněníZápas se neuskuteční, protože Paiva odstoupil ze zdravotních důvodů! UFC ovšem velmi rychle našla soupeře pro Dvořáka a bude jím Juancamilo Ronderos se skóre 4:0.

Už koncem května se můžete těšit na jeho další napínavý zápas, ve kterém bude bojovat proti brazilskému bojovníkovi Raulianu Paivovi. Pokud si myslíte, že v zápase Dvořák vs Paiva je jednoznačnou jedničkou český zápasník, tak se mýlíte! Jejich vzájemné síly a bojové zkušenosti jsou poměrně vyrovnané, takže samotný výsledek zápasu bude skutečně velkým překvapením.

Na koho se tedy vyplatí vsadit v tomto zápase? Přečtěte si všechny důležité informace o připravovaném zápase, které zahrnují aktuální kurzy, tip na vítěze zápasu, profily bojovníků jakož i všechny možnosti sledování zápasu Dvořák vs Paiva živě.🥊 Událost UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas David Dvořák vs Raulian Paiva
⚖️ Váhová kategorie Flyweight (muší váha)
⏰ Datum a čas 22.05.2021 o 23:59 hod. 
🏟️ Místo konání UFC Apex v Las Vegas, Amerika
📺 TV vysílání Premier Sport
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV

Termín a místo zápasu Dvořák vs Paiva

Připravovaný zápas David Dvořák vs Raulian Paiva se má uskutečnit již 22.05.2021 na dalším z turnajů UFC Fight Night, kde má být hlavním fightom galavečera zápas Font vs Garbrandt. Dějištěm turnaje má být UFC Apex v americkém městě Las Vegas. MMA zápasníci budou bojovat ve váhové kategorií flyweight (muší váha do 57 kg).

UFC Fight Night živě na TV Tipsport

Dávid Dvořák a jeho kariéra

David „The Undertaker“ Dvořák je český MMA zápasník, který je v pořadí již čtvrtým Čechem v UFC. V minulosti bojoval v známých bojových organizacích jako Oktagon, GCF nebo XFN. Jeho všechny dosavadní zápasy se ve většině případů odehrávaly v České republice, takže svým přestupem do UFC se dočká zápasů už jenom v zahraničí.

Jeho zápasová bilance je 22 odehraných zápasů, z nichž pouze 3 skončily prohrou. Dvořákovým posledním vítězným utkáním byl fight s americkým MMA zápasníkem Jordanem Espinosou v září v roce 2020. V současnosti trénuje David Dvořák v klubech TopAtlet a All Sport Academy, kde jsou jeho hlavními trenéry Patrik Kincl, Jan Maršálek a Lukáš Chotěnovský.

Dvořák je ve světě bojových sportů známý pod přezdívkou „Undertaker“, která v překladu znamená hrobař. Čím si David Dvořák vysloužil tuto zajímavou přezdívku? Nejdříve to bude asi tím, že ve svém mládí si přivydělával kopáním hrobů. Ke této nezvyklé brigádě ho přivedl jeho vlastní otec, který se touto prací živí již dlouhá léta.

Historie zápasů – David Dvořák MMA zápasy
DatumPodujetíSoupeřKoloZpůsobVýsledek
2021
22.05. UFC FN Juancamilo Ronderos 1 (2:18) SUB Výhra
2020
19.09. UFC FN 178 Jordan Espinosa 3 (5:00) DEC Výhra
14.03. UFN FN 170 Bruno Silva 3 (5:00) DEC Výhra
2019
27.07. Oktagon MMA Arsen Taigibov 2 (4:02) SUB Výhra
06.04. NOW 15 Igor Goncharov 1 (3:10) TKO Výhra
2018
27.12. XFN 15 Zaka Fatullazade 1 (2:26) TKO Výhra
10.11. XFN 13 Salambek Damaev 2 (2:10) SUB Výhra
03.03. XFN 8 Marco Manovali 1 (3:56) TKO Výhra
2017
21.10. XFN 5 Miroslav Kuban 2 (3:58) TKO Výhra
2016
10.12. CUBU 11 Shely Santana 1 (4:30) SUB Výhra
04.06. EFN 49 Miroslav Kuban 2 (2:41) TKO Výhra
2015
22.05. GCF 31 Tomas Zak 1 (1:03) TKO Výhra
25.02. GCF 30 Martin Fexa 1 (4:19) SUB Výhra
2014
12.12. GCF 29 Kami Wojcik 1 (4:25) SUB Výhra
11.10. GCF Challenge Petr Neumann 1 (N/A) TKO Výhra
2012
07.10. GCF 16 Ondrej Skalnik 1 (2:30) SUB Výhra
11.05. GCF 12 Filip Macek 2 (0:15) TKO Prohra
18.02. GCF 9 Artur Jevsejcik 3 (5:00) DEC Výhra
2011
16.12. FFN Michal Malata 2 (1:13) SUB Výhra
23.06. HG 4 Leszek Kulik 3 (5:00) DEC Prohra
23.04. GCF 3 Tomas Masojidek 2 (2:03) TKO Výhra
2010
05.12. GCF 1 Petr Neuman 3 (3:00) DEC Výhra
06.06. NBR Filip Macek 2 (5:00) DEC Prohra

Začátky Davida Dvořáka v MMA

Asi jen málokdo uvěří tomu, že Dvořák se ve své mládí věnoval profesionálnímu hraní šachu a ve svém volném čase si přivydělával jako kopač hrobů. V juniorských soutěžích hrál národní extraligu a ve velmi mladém věku dosahoval výkonnost průměrného šachisty 2. ligy mužů.

Dvořák se k bojovým sportům dostal čistě náhodně. Na střední škole, kde měli studenti kurz sebeobrany se odehrával i trénink bojových sportů, na který dorazil ze zajímavosti i samotný David. Po tréninku bojových sportů konstatoval, že ho tento sport doslova uchvátil.

V roce 2009 se začal David Dvořák naplno věnovat tréninku MMA pod záštitou českého klubu Valetudo Hradec Králové. Svůj první zápas odehrál už 18-letý a jeho prvním soupeřem byl bývalý titulní vyzyvatel Oktagonu – Filip Macek. Na tento souboj měl ještě Dvořák velmi málo zkušeností, a proto fighterský souboj skončil jeho prohrou na body.

Po několika dalších odehraných zápasech vyzval český zápasník opět Filipa Maceka na odvetu, avšak ani tento souboj nedopadl podle jeho představ a Dvořák odcházel s dvojitou prohrou na svém kontě.

Podívejte se na dech beroucí záběry z nejlepších Dvořákových highlightů.

Oktagon MMA – zápas Dvořák vs Taigibov

David Dvořák odehrál MMA zápasy v bojových organizacích jako XFN (X Fight Night) a GCF (Gladiator Championship Fighting). Český zápasník nechyběl ani na ostatních bojových turnajích jako například NOW 15 (Night of Warriors 15), CUBU 11 (Night of Masters 11), z nichž odešel jako vítěz.

Po sérií několika úspěšných zápasů bojoval David Dvořák iv česko-slovenské bojové organizací Oktagon. Na turnaji galavečeře Oktagon 13 byl jeho soupeřem ukrajinský zápasník Arsen Taigibov. Dvořák svého ukrajinského soupeře zdolal hned ve druhém kole rychlou submisí.

Prohlédněte si video z turnaje Oktagon 13, na kterém se odehrál zápas Dvořák vs Taigibov.

David Dvořák UFC – cesta na vrchol

V roce 2019 byl David Dvořák na vrcholu své slávy. V té době táhl za sebou šňůru 13 vítězství v řadě a poutal na sebe pozornost několika bojových organizací. Bylo jen otázkou času, kdy si všimne prestižní americká bojová organizace Dvořákové skvělé výkony v ringu.

Netrvalo dlouho a ve stejném roce dostal český MMA zápasník svou první nabídku na účast v bojové organizací Ultimate Fighting Championship (UFC). Tuto nabídku však David Dvořák musel odmítnout, jelikož nabídka na zápas přišla v těžší (bantamové) váze.

David Dvořák UFC – debutový zápas

O rok se nemožné stalo skutečností! V roce 2020 podepsal Dvořák smlouvu s americkou organizací UFC. Oficiálně se tak stal čtvrtým Čechem, kterému se takový obrovský úspěch podařil. Dvořák přijal nabídku pouze s pětitýdenní předstihem před galavečerem UFC FN 170, kde měl nahradit bojovníka Su Mudaerjiho.

V debutovém zápase se Dvořák setkal s brazilským zápasníkem Brunem Silvou, jehož po třech kolech porazil na body. Český MMA zápasník v zápase Dvořák vs Silva potvrdil, že patří mezi nejlepší muší váhy na světě. Po Dvořákově prvním úspěchu v UFC se dostal v žebříčku muších vah na 14. pozici.

Po tomto zápase čekal Dvořáka další zápas v UFC! Tentokrát s americkým zápasníkem Jordanem Espinosou, jehož Dvořák opět porazil na body jednomyslně a prodloužil tak svou sérii úspěšných zápasů na číslo 15. Český zápasník v zápase s Jordanem použil své dobře mířené kopy a obratnou rychlost.

Dvořák vs Ronderosa – zrušen zápas a nový náhradník

Den před samotným uskutečněním zápasu se všechno změnilo. Brazilský zápasník Raulian Paiva měl velké problémy se shazováním kil, což mělo za následek odstoupení z připravovaného zápasu. Dvořákovým novým náhradníkem měl být Kolumbijec Juancamila Ronderosa, pro kterého to měl být první debut v UFC.

Jejich společný zápas Dvořák vs Ronderos skončil poměrně rychle – a to hned v prvním kole. Dvořák svého soupeře v zápase nenechal vydechnout a ukončil ho technikou Rear-Naked Choke (submise).

Raulian Paiva a jeho profil

Raulian „Franzão“ Paiva je brazilský bojovník smíšených bojových umění. Paiva se zviditelnil v americkém programu Dana White 's Contender Series Brazil, ve kterém se hledají nové talenty do UFC. V této show se Paiva postavil proti Allanu Nascimentovi, jehož porazil jednomyslným rozhodnutím. Tento zápas mu přinesl takový úspěch, že v roce 2018 podepsal smlouvu do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship (UFC).

Paivova zápasová bilance je 23 odehraných zápasů, přičemž pouze 3 zápasy skončily jeho prohrou. Paivův poslední odehraný zápas však skončil úspěchem – výhrou nad kazachským bojovníkem Zhalgasem Zhumagulovem.

Profily UFC bojovníků
David DvořákRaulian Paiva
Národnost česká brazilská
Věk 28 25
Výška 165 cm 173 cm
Váha 57 kg 58 kg
Počet zápasů 22 23
Výhry  19 20
Prohry 3 3

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Aktuální kurzy a tip na vítěze zápasu

David „The Undertaker“ Dvořák je obratný a vytrvalý zápasník, který umí překvapit svou rychlostí kopů. Po svém soupeři bez okolků vystartuje a ve většině případů ho dostane „tam kde chce“". Své zápasy ukončuje ve většině případů TKO nebo submisí. Není žádná náhoda, že od svých amerických fanoušků si vysloužil přezdívku „The Undertaker“ – hrobař, jelikož své soupeře doslova pohřbí v ringu.

Naopak Raulian Paiva je známý brazilský zápasník, který své zápasy vyhrává většinou na rozhodnutí. Aktuálně má za sebou slušný žebříček výher (konkrétně 20). Po jeho posledním zápase se poměrně dost dlouho zotavoval ze zranění kolena, kvůli kterému musel přerušit svůj další plánovaný zápas a proto je velmi sporné, v jaké formě přijde do ringu.

Kdo se tedy stane jasným vítězem zápasu? Z hlediska odehraných zápasů jsou oba zápasníci na tom velmi podobně – rozdíl v jednom odehraném zápase. České sázkové kanceláře favorizují vítězství právě českého MMA zápasníka Davida Dvořáka, takže pokud byste se měli radit tipem sázkařů, tak případná výhra by měla připadnout Dvořákovi.

Pro plánovaný zápas Dvořák vs Paiva jsou aktuálně vypsané kurzy ve všech českých sázkových kancelářích. Kterému zápasníkovi fandíte vy? Viz aktuální výšky kurzů a vsaďte si i vy na svého favorita zápasu zcela zdarma!

UFC FN: možnosti sledování Dvořák vs Paiva

Projděte si všechny možnosti sledování UFC Fight Night živě v TV nebo online prostřednictvím několika dostupných live streamů.

TV sledování zápasu – přímý přenos

Fighterský souboj UFC Dvořák vs Paiva si můžete prohlédnout na sportovním televizním kanálu Premier Sport, který od začátku roku 2021 pravidelně vysílá všechny turnaje prestižní bojové organizace UFC.

Dvořák vs Paiva živě na TV Tipsport

Připravovaný zápas si můžete vychutnat i online v internetové televizi TV Tipsport. Během sledování sportovního live streamu zápasu Dvořák vs Paiva si můžete uzavřít LIVE sázku na svého favorita a vyhrát peníze zdarma! Pro spuštění live streamu zápasu vám postačí pouze jednoduchá registrace účtu u Tipsportu, která nebude trvat více než 5 minut! 

Nevíte, jak spustit live stream zápasu Dvořák vs Paiva? Přesný návod, jak sledovat sportovní livestream livestream a TV Tipsport najdete na našich stránkách. Nezapomeňte, že stejně jako na počítači, můžete sledovat díky TV Tipsport UFC i na mobilu nebo tabletu!
Sledování všech přenosů je prvních 7 dní ZDARMA. Po této lhůtě vám stačí prosázet 30 Kč za 30 dní.

Kromě toho si Tipsport pro všechny své nově registrované hráče připravil vkladový bonus společně s dalším bonusem bez vkladu v hodnotě 500 Kč (vstupní bonus vám Tipsport připíše v Netech, za které uzavřete jakoukoliv kurzovou sázku a případná výhra bude vaše již v reálných penězích – Kč). Na začátek tak získáte celkově 500 Netů zcela zdarma (100 Netů = 100 Kč). Bonusové peníze můžete ihned využít k uzavírání sportovních sázek.

Live stream Dvořák vs Paiva na Fortuna TV

Sázková kancelář Fortuna je generálním partnerem slovenského zápasníka Ľudovíta Kleina, takže není žádným překvapením, že live stream z UFC zápasu Dvořák vs Paiva si můžete prohlédnout na internetové online televizi Fortuna TV. I zde si můžete během sledování zápasu vsadit na svého favorita!

Fortuna umožňuje přes PC sledování více live streamů najednou a jejich live streamovací služba je na vysoké úrovni kvality. Kromě skvělých online streamů si jako nově registrovaný hráč můžete vybrat z pestré nabídky Fortuna bonusů.

Pro spuštění live streamu zápasu je nutná registrace herního účtu ve Fortuně, dále kladný zůstatek na herním účtu a nakonec nevyhodnotený tiket za posledních 7 dní.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

LIVE přenos Dvořák vs Paiva pomocí PPV

Poslední alternativou sledování zápasu je pomocí live streamů, které jsou volně dostupné na internetu. Mnozí fanoušci doporučují sledování zápasu prostřednictvím oficiálního PPV (Pay-Per-View), které je možné zakoupit na webové stránce bojové organizace UFC.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy a kde se uskuteční zápas Dvořák vs Paiva?

Zápas se uskuteční v noci z 22. na 23.05.2021 v UFC Apex v Las Vegas. Oba zápasníci se proti sobě postaví na galavečeru UFC Fight Night.

2️⃣ Jaký je náš tip na vítěze zápasu?

Náš tým se přiklání k vítězství českého zápasníka Davida Dvořáka, jehož favorizují i české sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna.

3️⃣ Jaké jsou možnosti sledování zápasu?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě na televizním kanálu Premier Sport. Kromě toho si zápas Dvořák vs Paiva můžete podívat také pomocí bezplatného live streamu na TV Tipsport nebo Fortuna TV (kde je třeba dodržet podmínky). Poslední možností je placená služba PPV.

4️⃣ Jaká je výše kurzů na připravovaný zápas?

Všechny aktuální kurzy pro připravovaný zápas si můžete prohlédnout v našem článku.