Koronavirus - které fotbalové ligy se budou opět hrát? - AKTUALIZACE

Koronavirus - které fotbalové ligy se budou opět hrát? - AKTUALIZACE

Kdy se opět spustí evropské fotbalové ligy?

Z důvodu koronaviru byly pozastaveny téměř všechny sportovní akce. Dnes v polovině května 2020, už známe některé termíny restartů evropských fotbalových lig. Je třeba říci, že některé ligy byly ukončeny (Nizozemsko, Francie).

Termíny začiatia fotbalových lig po koronaviru:

  • Německá liga (16.5.2020) 
  • Česká fotbalová liga(23.5.2020)
  • 2. Česká fotbalová liga (27.5.2020)
  • Polská liga (29.5.2020)
  • Chorvatská liga (30.5.2020)
  • Srbská liga (30.5.2020)
  • Anglická liga (1.6.2020 - předpoklad)
  • Španělská fotbalová liga (20.6.2020)
Vypísané kurzyNa většinu lig už jsou také vypsány kurzy, které si můžete prohlédnout v sázkové kanceláři iFortuna.sk nebo Tipsport.sk. Na anglickou a španělskou ligu je třeba si ještě počkat.

Koronavirus - které sportovní akce jsou zakázány? (13.3.2020)

Bezpečnostní rada státu ČR ruší a zakazuje jakékoli sportovní akce nad 30 lidí. Donedávna a kvůli koronaviru zakazovali akce nad 100 lidí, ale vzhledem k rychlosti šíření se udělaly ještě přísnější opatření. Bezpečnostní rada státu ruší a zákazuje pořádání sportovních akcí nad 30 osob

Z tohoto důvodu byla Česká hokejová soutěž úplně ukončena. Další populární sport fotbal byl zatím pozastaven, ale možná se dočkáme podobného scénáře jako při hokeji.

Které země zrušily hokejovou sezónu z důvodu corona viru?

Mezi další země, které kromě Česka zrušily hokejovou sezónu z důvodu koronavirus jsou např. Německo, Rakousko, Slovensko nebo Polsko.

Fotbal a koronavirus

Ve fotbale jsou přerušeny už i největší fotbalové soutěže v Itálii, Francii a Španělsku. V Německu se zatím hraje, ale dříve či později bude fotbal i zde přerušen. Mezi kluby, které se ocitly v karanténě patří, nejprve. Juventus, Inter Milán nebo Real Madrid. Z Anglie se pak přidaly Arsenal a Chelsea i proto se v anglii má rozhodnout o tom, zda nebude soutěž také pozastavena. 13.3.2020 se rozhodlo, že anglická liga se také přerušuje.

Tenis, Formula, NHL, NBA, MLS a koronavirus

Co se tenisových turnajů týče, tak všechny zápasy se ruší minimálně do 20.4.2020. Totéž platí nejnovější io Velké ceně Austrálie formule 1, která se měla uskutečnit tento víkend. Dále byl pro koronavirus odložené i soutěže v USA jako např. NHL, NBA a MLS.

Uskuteční se pro koronavirus velké sportovní akce jako Mistrovství světa v hokeji nebo Letní olympijské hry 2020 v Tokiu?

O mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskuteční ve Švýcarsku, se rozhodne v dubnu a je velmi pravděpodobné, že se tento rok neuskuteční vzhledem k průběh koronavirus v Číně nebo Itálii.

Letní olympijské hry 2020 v Tokiu se uskuteční až od 24.7.2020, proto zde je větší naděje jako při MS v ledním hokeji. Dnes to ale moc dobře nevypadá, protože v Japonsku je situace vážná z důvodu koronaviru.

Budou Mistrovství Evropy ve fotbale 2020 z důvodu coronaviru?

Mistrovství Evropy se mají uskutečnit od 17.6. do 12.7. 2020, přičemž hrát se má ve více než deseti zemích napříč celou Evropou. Vzhledem k tomu, že i Liga mistrů bude muset být pozastavena, tak padl návrh, že ME 2020 se pro koronavirus přeloží o jeden rok. Toto by umožnilo teoreticky dohrát i Ligu mistrů. Aby to mohlo být schváleno, tak UEFA na 17. března svolala videokonferenci, kde se očekává, že bude tento plán schválen.

WHO a korona virus

Světová zdravotnická organizace vyhlásila pandemii, což zde velmi dlouho nebylo. Nebude úplně jednoduché se koronavirus zbavit, protože podle vědců není jisté, zda přes léto zmizí. Pokud lidé nebudou disciplinovaní, resp. nebudou dodržovat tvrdé nařízení vlád, tak toto období může trvat velmi dlouho. Chování lidí je velmi důležité i proto, aby nemuselo dojít k selekci lidí (lékaři rozhodují o tom koho zachrání a koho ne, tak jak to je v Itálii).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu