Vsaďte si na vítěze Česko Slovenské SuperStar 2020

Superstar 2020 ⭐ tipy na vítěze a kurzy na sázky

V pořadí šestá série československé Superstar opět přinesla na televizní obrazovky výjimečné zpěvácké talenty. V Superstar se můžete setkat se špičkovými moderátorskými hvězdami, vynikající porotou, která je sestavena z úspěšných osobností slovenského a českého showbyznysu a samozřejmě s talentovanými zpěváky.

V tomto super finále Superstar se můžete těšit na čtveřici porotců – Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš a Patricie Pagáčová. S pátou porotkyní soutěže Superstar Monikou Bagárovou se diváci musí dočasně rozloučit, protože tento týden porodila své první miminko. Není známo, zda do poroty Superstar umístí náhradu za zpěvačku Moniku Bagárovou.

Kdy začíná super finále SuperStar?

Úspěšná hudební show odstartuje už tuto neděli 31.05.2020 super finále skládající se z pěti super finalistů, z nichž vypadnou hned dva finalisté s nejnižším počtů hlasů. Vítěz Superstar si ve finále odnese výhru v hodnotě 2.000.000 Kč. O vítězi Superstar 2020 můžete rozhodnout i vy a to prostřednictvím sázkových kanceláří Tipsportu nebo Fortuny, kde si můžete vsadit na svého oblíbeného favorita.

Tipy na vítěze SuperStar 2020

Kdo má největší šance na vítězství v SuperStar?

Jedním z největších favoritů letošní Superstar je bezpochyby mlaďounká Diana Kovaľová, na kterou je vypsán kurz 1.90. Patnáctiletá Diana Kovaľová vás svým andělským hlasem určitě dostane.

Kdo je další favorit na vítězství?

Další ženskou favoritkou je slovenka Barbora Piešová, kterou sázející hráči dostali na druhé místo v žebříčku kurzů, aktuálně je na ni vypsán kurz více než 3.35. Barbora Piešová podstoupila obrovskou změnu image, ale i své osobnosti od začátku hudební show Superstar.

Ženskou trojku uzavírá sedmnáctiletá češka Dominika Lukešová, na kterou je vypsán kurz 12.00. Podle kurzu se momentálně nachází na čtvrtém místě.

Mužské osazenstvo tvoří Giovanni Ricci s kurzem 17.00 a Martin Schreiner s vypsaným kurzem 7.00. Obě zpěvácké mužské talenty pocházejí z Česka.

Super finále československé Superstar si můžete prohlédnout v tuto neděli 31.05. na televizi Nova a slovenské televizi Markíza.


V sázkových kancelářích můžete dokonce uzavřít v SuperStar i tip na:
  • zda se stane vítězem Superstar 2020 chlapec nebo dívka,
  • zda bude vítěz Superstar 2020 z České nebo Slovenské republiky,
  • jaká kombinace zpěváků postoupí do finále a jiné.

Tabulka TOP 5 finalistů Superstar 2020 a kurzy na jejich vítězství

JménoVěkTvar SMSSMS poslat na čísloKurzy na vítěze
TipsportFortuna
Diana Kovaľová 15 Star 2 876 52 1.90 1.83
Barbora Piešová 19 Star 7 3.35 3.40
Martin Schreiner 22 Star 9 7.00 7.00
Dominika Lukešová 17 Star 5 12.00 12.00
Giovanni Ricci 22 Star 8 17.00 17.00

Jak uzavřu sázku na Superstar 2020 v Tipsportu?

V Tipsportu můžete uzavřít svou sázku na vašeho oblíbeného favorita přes kategorii „Společenské sázky“, v nichž si vyberete událost Česko Slovenská Superstar. Na výběr máte hned několik tipů na uzavření vaší sázky.

Jak uzavřu sázku na Superstar 2020 ve Fortune?

Na webové stránky Fortuny se nachází v levém rohu kategorie „Superstar“, po kliknutí na ni se zobrazí série zajímavých tipů na uzavření sázky.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy