Česko - Dánsko (analýza + tip na zápas)

Česko - Dánsko (analýza + tip na zápas)

Česko se ve svém předposledním zápase skupiny představí proti Dánsku v roli jasného favorita na zisk tří bodů. Pro Dánsko to bude poslední zápas v základní A skupině.

Česko bylo po špatném startu do turnaje kritizováno, ale po prohrách se silnějšími celky na úvod přišlo vydřené vítězství nad Běloruskem v prodloužení. Následující zápas se Švédskem se vyvíjel také špatně, ale Česko otočilo senzačně z 0:2 na konečných 4:2 ve 3. třetině a zajistilo si tak nečekané 3 body, které ho reálně vrátili do hry o postup do čtvrtfinále. V předešlém zápase si z chuti zastřílelo proti Británii 6:1 a bylo vidět lehkost na hře týmu Česka. Aktuálně má Česko na kontě 8 bodů a patří mu 4. místo. Po Dánsku ho čeká ještě Slovensko, které to má rozehrané zatím lépe. Dánsko má také na kontě 8 bodů, ale po prohře se Slovenskem jsou jeho vyhlídky na čtvrtfinále špatné, protože ho čeká už jenom zápas právě proti Česku, takže například Slovensko již předběhnout v tabulce nemůže. Jednoznačně více motivace by v tomhle duelu měli mít Češi, kteří se výhrou nad Švédskem nastartovaly a hrají opravdu dobře.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší ve prospěch Česka, které třikrát vyhrálo, ale 2 předešlé zápasy na MS vyhrálo Dánsko v prodloužení. Aktuálně věřím více Česku a zkusím tip, který znamená, že pokud Česko vyhraje o 3 branky, tak tip je výherní a pokud vyhraje pouze o 2 branky, tak kurz se anuluje, nebo při sólo sázce se vrátí vklad.

Tip na zápas

Zápas: Česko - Dánsko
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021
Čas zápasu: 31.05.2021 15:15
Tip:
Česko HCP (-2)
Kurz: 1.81
Bookmaker:iFortuna

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se