Česko – Dánsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Česko – Dánsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V prvním sobotním čtvrtfinále na sebe v Baku narazí Česko a Dánsko. Zajímavá dvojice, kde je mírný favorit Dánsko, ale myslím si, že zápas může být dost vyrovnaný a je těžké tipovat postupujícího.

Česko je zřejmě zatím nejpříjemnějším překvapením na turnaji. Ve skupině získalo 4 body za úvodní výhru se Skotskem, následně dokázalo remizovat s Chorvatskem 1:1 a do třetice těsně prohrálo s Anglií 0:1. Do osmifinále proti Nizozemsku šli v pozici jasného outsidera, kterého dokonale zaskočili. Poté co Holandsko nepřeměnilo obrovskou šanci, únik sám na brankáře, tak přišla červená karta. Přesilovku Češi náramně využili a dokázali vstřelit soupeři 2 góly, kterými zmařily jeho šance na postup. Dánsko začalo turnaj doma v Kodani velice nešťastně, když smolně prohrálo s Finskem 0:1, následně prohrálo také s Belgií 1:2, ale v boji o postup si vychutnalo Rusko 4:1. Dánsku tak stačily i 3 body na 2. místo ve skupině. V osmifinále narazili na nepříjemný Wales, který ale dokonale znemožnily a poslali ho domů po debaklu 4:0. Dánsko hrálo opravdu skvělý zápas a zaslouženě postoupilo.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je pořádně vyrovnaná, nakolik 4 duely skončily remízou a jednou vyhrálo Dánsko 3:0. Podobně vyrovnaný zápas může být k vidění opět. Dánsko se mi dopředu líbí herně více, ale Česko ví udeřit. Zkusím v pěkném kurzu tip, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
500 Kč zdarma za registraci na Tipsport.cz

Tip na zápas

Zápas: Česko – Dánsko
Soutěž: EURO – play
-off
Čas zápasu: 03.07.2021 18:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 2.05
Bookmaker: iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy