Španělsko - Německo (analýza + tip na zápas)

Španělsko - Německo (analýza + tip na zápas)

Ve 2. skupině v rámci A Ligy Národů se v šlágru představí Německo na trávníku Španělska. Pro oba celky půjde také o poslední vystoupení ve skupině a rovněž o vítězství ve skupině. V tomto měření sil bude těžké hledat favorita, jelikož i první zápas v Německu skončil remízou 1:1, kde Španělé udeřili až v 96. minutě a vyrovnali po sporném gólu.

Německo je před výkopem utkání v mírné výhodě, protože je na 1. místě skupiny se ziskem 9 bodů. Španělsko je na 2. místě se ziskem 8 bodů, což znamená, že domácí tým musí vyhrát. Německo stejně ví, že nemůže přehrát, ale stačí mu i remíza. Německo dokázalo ve skupině dvakrát zdolat Ukrajinu, dvakrát remizovalo se Švýcarskem a jednou remizovalo se Španělskem, co jsem psal v úvodu. Španělsko zdolalo doma Ukrajinu a Švýcarsko, ale na Ukrajině nečekaně prohrálo. Ve Švýcarsku a Německu uhráli remízu. Ukrajina je na 3. místě se ziskem 6 bodů a je málo pravděpodobné, že by ještě mohla zdramatizovat postup hned z několika důvodů, mají horší vzájemný zápas s Německem, které již má jistých 9 bodů, dále pasivní skóre. Ukrajina se spíše bude soustředit na svůj zápas ve Švýcarsku, které musí vyhrát, aby odvrátilo vypadnutí. V souboji Španělska a Německa očekávám další těsný výsledek.

Bilance vzájemných zápasů těchto dvou týmů je velmi vyrovnaná. Španělsko dokázalo v minulosti dvakrát vyhrát těsně 1:0. Jednou vyhrálo stejným výsledkem také Německo a předešlé 2 zápasy skončily remízou 1:1. Zde je jasně vidět, jaké vyrovnané zápasy bývají mezi těmito celky, že žádný tým nevyhrál vyšším rozdílem, jak o jediný gól. Proto zkusím tip, že výsledek 1. poločasu, nebo zápasu skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Španělsko - Německo
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga A
Čas zápasu: 17.11.2020 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.72
Bookmaker: Tipsport

Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy