Real Madrid – Ath. Bilbao ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Real Madrid – Ath. Bilbao ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Real se v LaLize představí opět doma a přivítá Bilbao. Domácí celek je adeptem na zisk tří bodů a aktuálně má dobrou formu. Hosté umí potrápit i silnější soupeře, ale teď se jim moc nedaří.

Live stream z La Ligy můžete sledovat také na Tipsportu TV nebo TV Fortuna.

Real je aktuálně v čele ligy se ziskem 33 bodů a před druhým Atleticem má náskok solidní 4 body. Real má velkou motivaci po neúspěchu z předešlé sezóny opět získat domácí titul. Z předešlých 5-ti duelů jednou remizoval a následně čtyřikrát vyhrál. V předchozím kole doma v náročném souboji zdolal těsně 2:1 Sevillu pozdním gólem ve formě hrajícího Viniciuse. Důležitá výhra nad jedním z možných konkurentů v boji o ligový titul. Bilbau patří zatím 8. místo se ziskem 20 bodů a z předešlých 5-ti duelů jednou prohrálo a zaznamenalo až 4 remízy. V předchozím kole si Bilbao doma neporadilo s Granadou a opět jen remizovalo 2:2. Hosté jsou týmem, který má kvalitu a staví na domácích hráčích, ale často neumí potvrdit roli favorita a poztrácí mnoho bodů.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro domácí Real, který třikrát vyhrál, jednou vyhrálo Bilbao a jednou zápas skončil remízou. Po výhře z předchozího kola nad Sevillou podle mě Real zvládne doma také Bilbao. Tipuji 1 a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Real Madrid – Ath. Bilbao
Súťaž:
LaLiga
Čas zápasu: 01.12.2021 21:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.68
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.