Neapol – Atalanta ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Neapol – Atalanta ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Asi největším šlágrem kola bude v Serie A souboj mezi domácím Neapolem a Atalantou. Možná očekávat vyrovnaný zápas, který nemá výraznějšího favorita.

Neapol vede ligu se ziskem 36 bodů a před AC Milánem má náskok bod, před Interem 2 body a před Atalantou má náskok 4 body. Domácí celek z předchozích 5-ti duelů vyhrál dvakrát, dvakrát remizoval a jednou prohrál. Neapol vstoupil do první poloviny sezóny skvěle a měl ohromnou formu, která však už jaksi upadá. Za ztráty bodů lze považovat domácí remízu 1:1 s Veronou a remízu v předchozím kole 2:2 na trávníku Sassuola, přičemž Neapol vedl už o 2 góly. Atalanta má naopak rostoucí formu a po remíze přišly 4 výhry v řadě a proti soupeřům si z chuti zastřílela. Nedávno uspěla na trávníku Juventusu 1:0 a v předchozím kole hravě doma vybavila Benátky 4:0, takže od hostů očekávám nasazení a odpor.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší také pro hosty, kteří třikrát vyhráli, jednou se body dělili a jen jednou vyhrál Neapol. Předchozí 2 domácí zápasy vyhrála Atalanta, nyní je řada na domácích. Očekávám vyrovnaný zápas a proto zkusím tip, že 1. poločas nebo zápas skončí remízou.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Neapol – Atalanta
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 04.12.2021 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.75
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.