Lazio – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Lazio – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Jedním ze dvou víkendových šlágrů Serie A bude souboj Lazia a Juventusu. Očekává se poměrně vyrovnaný zápas, ve kterém jsou podle kurzů mírným favoritem hosté.

Lazio je průběžně na 5. místě se ziskem 21 bodů a domácí tým nezaznamenal optimální start do ligy, ale totéž se dá říci také o Juventusu. Lazio z předešlých 5-ti zápasů třikrát vyhrálo, jednou remizovalo a jednou prohrálo. V předchozím kole doma zdolalo 3:0 nováčka Salernitanu. Juventus patří jen 8. místo, přičemž získal 18 bodů a na dvojici Neapol a AC ztrácí ani ne v polovině sezóny již slušnou porci bodů. Myslím si, že tato dvojice klubů může na ligový titul zapomenout, ale určitě se budou chtít umístit v top čtyřce, aby si zahráli Ligu mistrů. Hosté z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhráli, dvakrát prohráli a jednou remizovali. V předchozím kole doma Juventus zdola těsně 1:0 Fiorentinu a po katastrofálním startu do sezóny se v tabulce trochu zvedl, ale pořád to není zdaleka optimální.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je podstatně lepší pro Juventus, který dokázal Lazio zdolat čtyřikrát a jednou se body dělily. V každém z předešlých 5-ti duelů se trefily oba týmy a já zůstanu věrný této tradici a proto tipuji oba gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Lazio – Juventus
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 20.11.2021 18:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.59
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Tipováním v Tipsportu získáváte při splnění podmínek Nety. Platí, že 1 Net = 1 Kč. I bonus za registraci je připisován v Netech. Kromě toho můžete Tipsport Nety zdarma získat i různými soutěžícími (např. na Facebooku) nebo oficiálními tipovacími soutěžemi přímo v sázkové kanceláři Tipsport.