Dortmund – Bayern ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Dortmund – Bayern ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Šlágrem 14. kola bude v Bundeslize souboj odvěkých rivalů. Dortmund doma přivítá Bayern, který bude v tomhle měření sil favoritem. Souboj bude okořeněn, jelikož se jedná o první a druhý celek ligy a dělí je pouze bod.

Domácí tým je průběžně na 2. místě tabulky se ziskem 30 bodů a aktuálně má také solidní formu. Z předchozích 5-ti duelů dokázal dvakrát vyhrát, následně prohrál a opět dvakrát zvítězil. V předchozím kole navzdory početné marodce v týmu dokázal Dortmund vyhrát 3:1 na trávníku nepříjemného Wolfsburgu. Domácí tým bude mít také proti Bayernu nadále několik absencí v týmu. Dortmund nezvládl nedávno klíčový zápas o postup ze skupiny v Lize Mistrů na trávníku Sportingu a prohrál hladce 1:3. Bayern je v čele ligy se ziskem 31 bodů a z předchozích 5-ti duelů má stejnou bilanci jako jeho soupeř - 4 výhry a prohra. Zmíněná prohra přišla 2 kola dozadu na trávníku Augsburgu, ale v předchozím kole Byern doma vyhrál těsně 1:0 nad Bochumem a jeho střelecká potence se jaksi pozastavila. Důležitý zápas pro obě mužstva, ve kterém jde o první místo v tabulce.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je pro domácí tým velice špatná. S Bayernem prohrál 6 duelů v řadě, takže na výhru proti rivalovi čeká už více než 2 roky. Opět se přikláním na stranu hostů a věřím jim víc. Sázím 2.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Dortmund – Bayern
Súťaž:
Bundesliga
Čas zápasu: 04.12.2021 18:30
Tip:
2
Kurz: 1.82
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

TipkontoTipsport Nety zdarma můžete získat např. registrací (bonusy jsou připisovány v Netech - věrnostních bodech) nebo je můžete získat přes různé soutěže v Tipsportu jako je např. Tipcup nebo Tipliga.