Tottenham – Crystal Palace ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Tottenham – Crystal Palace ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V neděli přivítá doma Tottenham v rámci anglické ligy Crystal Palace. Domácí klub je v zápase favorit na zisk tří bodů. I když v sezóně zatím nezáří, tak aktuálně se mu začalo dařit.

Tottenham je průběžně na 7. místě se ziskem 26 bodů, ale ambice klubu jsou vyšší příčky, které by zajistily účast v Lize mistrů. Na to bude Tottenham muset stabilizovat své výkony, aby se vyhnul zaváháním a levným ztrátám bodů, což se aktuálně konečně docela daří. Z předchozích 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. V předchozím kole zaskočil doma Liverpool, přičemž ho obral o 2 body a remizoval s ním 2:2. Dá se to považovat za úspěch, jelikož hosté byli favorit v zápase. Ve středu navíc zdolal doma i West Ham 2:1 ve čtvrtfinále poháru. Crystal Palace je na 11. místě se ziskem 20 bodů a z předchozích 5-ti duelů třikrát prohrál, následně vyhrála v předchozím kole remizoval doma 2:2 se Southamptonem.

Fight night Challenge je tady! Vsaďte si Fortuny - u generálního partnera!

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je o kousek lepší pro Tottenham, který dvakrát vyhrál, dvakrát se body dělily a v předchozím duelu doma vyhrál Palace 3:0. Domácí mají momentálně lepší formu než hosté a daří se jim víc. Sázím 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Tottenham – Crystal Palace
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 26.12.2021 16:00
Tip:
1
Kurz: 1.74
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.