Sparta Praha – Monako ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Sparta Praha – Monako ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve 3. předkole Ligy mistrů se na domácím trávníku představí opět Sparta, která přivítá soupeře se zvučným jménem Monako. Jasným favoritem na postup do další fáze a také na výhru na půdě Sparty je podle kurzů Monako.

Spartě se v předešlém předkole LM podařilo vyřadit Rapid Vídeň, když venku prohrála 1:2, ale doma nenechala nic náhodě a zápas, ve kterém dominovala vyhrála 2:0. Myslím, že Sparta ukázala v tomhle zápase svou velkou kvalitu a sílu. Mezitím vstoupila výborně rovněž do domácí ligy, kde si připsala na konto 2 vítězství. V úvodním zápase soutěže doma zdolala těsně 3:2 Olomouc a v předchozím kole zničila Liberec 5:0 na jeho trávníku a věřím, že taková výhra dodá Spartě hodně sebevědomí. Monako skončilo v předešlé sezóně na 3. místě a nakolik Ligue 1 byla vyrovnaná, tak dlouho bojovalo reálně o titul. Monako zatím v této sezóně ještě neodehrálo soutěžní zápas, což může být jeho nevýhoda proti Spartě, která má již 4 náročné soutěžní zápasy za sebou a je ve formě. Francouzský tým odehrál 5 přípravných duelů, přičemž třikrát vyhrál, jednou remizoval a v předešlém duelu prohrál s Realem Sociedad 1:2.

Tyto dva celky se ještě nikdy nesetkali na žádné úrovni a tak to bude jejich vzájemná premiéra. Monako je favorit v zápase a to značný, ale já věřím Spartě, která je rozehraná a má formu. Zkusím v pěkném kurzu tip, že Sparta doma neprohraje.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha – Monako
Súťaž:
Liga mistrů - kvalifikace
Čas zápasu: 03.08.2021 19:00
Tip:
1X
Kurz: 2.11
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.