Slovan Bratislava – PAOK ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slovan Bratislava – PAOK ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci Evropské konferenční ligy se v důležitém souboji doma představí Slovan a přivítá řecký PAOK. Souboj hodně napoví o druhém postupujícím ze skupiny.

Vedoucím celkem skupiny F je FC Kodaň, která má na kontě 9 bodů. Slovanu patří zatím 2. místo se ziskem 7 bodů, ale 7 bodů má i třetí PAOK. Slovan v úvodu doma prohrál 1:3 s Kodaní a v zápase bohužel ukázal málo snahy a fotbalového umění. Škoda, protože soupeři daroval levně 3 body. Následně remizoval 1:1 v Řecku a herní projev výrazně zlepšil a byl lepším týmem s obrovskou neproměněnou šancí Mráze v závěru. Následně Slovan potvrdil roli favorita a dvakrát zdolal Red Imps z Gibraltaru – doma 2:0 a venku 4:1. V lize se naladil výhrou 2:1 v Michalovcích. PAOK v úvodu vyhrál na trávníku Red Imps 2:0, následně remizoval doma se Slovanem 1:1 a poté vyhrál 2:1 v Kodani, přičemž s ní následně prohrál doma 1:2. Generálka na soutěžní zápas v Bratislavě mu nevyšla, protože v domácí lize prohrál venku.

Bilance z předešlých tří duelů je vyrovnaná, když si oba celky připsaly na konto po jedné výhře a předchozí duel skončil nerozhodně. Slovan má výhodu domácího prostředí a pokud zopakuje výkon z Řecka, tak by mohl uspět, jelikož o postupu rozhoduje vzájemný zápas. Zkusím tip, že Slovan vyhraje alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slovan Bratislava – PAOK
Súťaž:
Evropská konferenční liga
Čas zápasu: 25.11.2021 18:45
Tip: Slovan vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.94
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Věděli jste, že Chance bonus za registraci (bonus bez vkladu) je vyšší než u její sesterské společnosti Tipsport? Pokud se registrujete v Chance získáte 200 Kč zdarma a když v Tipsportu, tak jen 150 Kč zdarma. Bonusy na vklady jsou pak o dost vyšší v sázkové kanceláři Tipsport.