Slavia Praha – Feyenoord ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slavia Praha – Feyenoord ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Evropské konferenční lize se představí Slavia doma a přivítá Feyenoord z Nizozemska. Pro domácí celek je to důležitý souboj z hlediska postupu ze skupiny.

Ve skupině E je nizozemský tým vedoucím celkem tabulky se ziskem 10 bodů. Feyenoord dokázal třikrát vyhrát a jednou remizoval. Remíza přišla v úvodu na horké izraelské půdě s Maccabi Haifa 0:0, ale následně přišly výhry se Slavií 2:1, dále 3:1 s Union Berlín a v předchozím kole v odvetě výhra 2:1 na trávníku Union. V domácí lize se Feyenoord naladil výhrou 4:0. Slavii patří 2. místo se ziskem 6 bodů a jelikož Haifa má 4 body a Union 3 body, tak český zástupce nemá nic jistého. Slavia na úvod doma zdolala Union 3:1, ale následně prohrála ve Feyenoordu 1:2 a trochu nečekaně i v Izraelu 0:1. V předchozím kole doma zdolala také v odvetě Haifu 1:0. Slavia se také o víkendu naladila doma vysokou výhrou 5:0 proti Jablonci, který se herně trápí. Bude to zajímavý souboj dvou týmů, které mají formu a táhnou vítěznou sérii.

V předchozím zápase sice vyhrál doma těsně Feyenoord 2:1, ale Slavia je doma silná a bude povzbuzena i víkendovou výhrou. Domácí celek je mírným favoritem a musí pro postup udělat maximum. Zkusím v pěkném kurzu hrát 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha – Feyenoord
Súťaž:
Evropská konferenční liga
Čas zápasu: 25.11.2021 18:45
Tip:
1
Kurz: 2.29
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

TipNevíte jak tipovat zadarmo? Poradíme vám! Nejprve si vyberte jeden z bonusů za registraci (bez nutnosti vkladu) a poté se zaregistrujte. Pamatujte, že peníze zdarma jsou podmíněny ověřením totožnosti, co lze na pobočce nebo online (přes vybrané banky). Peníze zdarma (např. od Tipsport) můžete obdržet i ve věrnostních bodech za které můžete normálně tipovat (výhra je už pak připsána v korunách).