Liverpool – Aston Villa ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Liverpool – Aston Villa ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V 16. kole Premier League přivítá doma rozjetý Liverpool Aston Villu a v zápase bude jako tradičně favoritem. Domácímu týmu se aktuálně daří a v tabulce stoupá vzhůru.

Dvojice City a Liverpool v předchozím kole dočasně sesadila z trůnu Chelsea. Liverpoolu zatím patří 2. místo se ziskem 34 bodů a na vedoucí City ztrácí jediný bod, přičemž Chelsea je aktuálně bod za Liverpoolem na 3. místě. Liverpool z předchozích duelů jednou prohrál, ale následně zaznamenal 4 výhry v řadě a v těchto čtyřech duelech má perfektní skóre 14:1. Domácímu týmu se momentálně střelecky daří a je těžko zdolatelným mužstvem. Přes týden dokázal vyhrát v Lize mistrů na trávníku AC Milána, i když postup měl jistý před zápasem. Aston Villa je aktuálně ve středu tabulky na 10. místě se ziskem 19 bodů a z předchozích 5-ti duelů třikrát vyhrála, jednou remizovala a jednou prohrála. V předchozím kole zaznamenala cenné vítězství doma 2:1 nad Leicesterem.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší ve prospěch domácích, kteří třikrát vyhráli, ale dvakrát dokázala vyhrát i Aston Villa. Snad všem utkvěl v paměti výprask 2:7, který obdržel Liverpool na trávníku Villy loni v říjnu. Teď však věřím doma rozjetému Liverpoolu a myslím si, že vyhraje alespoň o 2 góly a proto sázím handicap.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Liverpool – Aston Villa
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 11.12.2021 16:00
Tip:
Liverpool HCP (-1.5)
Kurz: 1.70
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.