FC Kodaň – Slovan Bratislava ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

FC Kodaň – Slovan Bratislava ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci Evropské konferenční ligy se v důležitém souboji představí i Slovan, který nastoupí v Kodani proti domácímu celku FC. Kodaň už má postup jistý, hosté musí zvítězit, ale favorit je domácí klub.

Kodaň vede skupinu se ziskem 12 bodů a o druhém postupujícím se rozhodne mezi Slovanem a řeckým PAOK. Oba týmy mají stejný počet bodů 8, ale Slovan má s PAOK lepší vzájemný zápas, protože v Řecku remizoval 1:1 a doma uhrál remízu 0:0. To však nemění nic na skutečnosti, že gól na půdě soupeře už neplatí za dva a faktem zůstává, že PAOK má doma lehkého soupeře, kterým je Lincoln Red Imps, zatímco Slovan v Kodani to bude mít těžší. Slovan v úvodu skupiny prohrál doma právě s Kodaní 1:3 a škoda, neboť v zápase opravdu ukázal toho málo. Následně remizoval v Řecku 1:1 a mohl a po zlepšeném výkonu mohl i vyhrát. Dvakrát povinně zdolal Lincoln a v předchozím kole mohl zpečetit postup doma, ale nedokázal zdolat PAOK. Kodaň zaznamenala ve skupině 4 výhry a jen jednou prohrála v Řecku s PAOK 1:2. Domácí celek má svou kvalitu, ale už mu o nic nepůjde a proto je iniciativa na hostech.

Bilance z předchozích tří duelů je vyrovnaná, když si oba celky připsali na konto po jedné výhře a předchozí duel skončil nerozhodně. Slovan je tým, který musí bojovat a hrát. Myslím si, že oba celky se trefí jako tomu bylo i v prvním měření sil a proto zkusím tip, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: FC Kodaň – Slovan Bratislava
Súťaž:
Evropská konferenční liga
Čas zápasu: 09.12.2021 21:00
Tip: Oba dají gól
Kurz: 1.68
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.