Jak stáhnout a nainstalovat mobilní aplikaci Chance pro Android a iOS

Chance aplikace (Android, iOS) – download a instalace

Chance aplikace vám dává možnost vsadit si prakticky v kterémkoliv okamžiku. Zda budete na cestách nebo budete doma – nemusíte už zapínat počítač. Vsadíte si na svého favorita v zápase a budete se moct těšit z výhry i tehdy pokud budete ležet na gauči ve svém obývacím pokoji.

Pokud máte doma telefon nebo tablet se systémem Android a chcete používat aplikaci od sázkové kanceláře Chance, v oficiálním obchodě Google Play ji nehledejte.

Aplikace sázkových kanceláří jsou společností Google zakázáné a pokud si chcete aplikaci nainstalovat, je třeba navštívit oficiální stránky společnosti Chance. Nemusíte se však ničeho obávat – podle našeho návodu bude instalace opravdu blesková. Chance kurzová nabídka, živé přenosy z různých sportovních událostí a různé další funkce si budete moci užívat již za pár okamžiků.

Majitelům zařízení Apple stačí navštívit App Store.  Chance aplikace ke stažení je pro ně k dispozici přímo v oficiálním obchodě, takže instalace proběhne ještě rychleji než při telefonech nebo tabletech se systémem Android.

Hodnocení aplikace Chance

Hodnocení mobilní aplikace Chance: 5 z 5

Výhody

 • Vzhled a přehlednost aplikace
 • Kompletní Chance kurzová nabídka, Live sázky, Vegas
 • Při prvním spuštění vás aplikace seznámí s prostředím i základními funkcemi
 • Kontrola tiketu – kontrola stavu uzavřetých sázek i zobrazení historie uzavřetých sázek
 • Možnost sledovat živé přenosy (live stream) ze sportovních událostí přímo v aplikaci
 • Výsledky zápasů včetně archivu
 • Možnost využití cashout (předčasné vyplacení tiketu)
 • Přihlášení přes Touch ID a Face ID
 • Snadné vklady a výplaty
 • Nejsou vyžadovány přístupy k datům v telefonu
 • Fórum dostupné i v aplikaci
 • Možnost najít Chance pobočky a zapnout k nim navigaci

Nevýhody

 • Pro tipéry se systémem Android aplikace není dostupná v oficiálním obchodě Google Play
 • Odvozené sázky si musíte v aplikaci prohlížet jednotlivě při každém zápase (prozatím si na jedné stránce můžete prohlédnout kurzy daného kola pouze pro sázky 1, X, 2, 1X a X2)

Návod k instalaci Chance apk pro Android

 1. Navštivte stránku chance cz a stáhněte si aplikaci.
 2. Na výběr máte až 3 možnosti jak aplikaci získat:
  a) Zaslání bezplatné SMS s odkazem ke stažení chance aplikace.
  b) QR kód a jeho naskenování ze stránky chance.cz.
  c) Stažení aplikace do počítače a následný přenos apk souboru do telefonu.
 3. Po stažení souboru fortuna.apk nezapomeňte povolit instalace aplikací z neznámých zdrojů (povolení nechte aktivní pouze pro tento konkrétní případ instalace).
 4. Po dokončení instalace spusťte aplikaci.
 5. Po přihlášení do svého hráčského konta (případně registraci nového účtu) si již můžete aplikaci naplno užívat a např. podávat tikety.

Stáhnout Android aplikaci Chance

Návod k instalaci Chance apk pro iOS (iPhone, iPad)

Pokud si chcete aplikaci od sázkové společnosti Chance nainstalovat a vlastníte iPhone nebo iPad budete to mít ještě jednodušší. Chance aplikace je totiž dostupná ke stažení přímo v oficiálním Apple store. Podmínkou pro instalaci a správné fungování aplikace je systém iOS alespoň ve verzi 11.0 nebo vyšší.

Stáhnout iOS aplikaci Chance

Naše zkušenosti s aplikací Chance

My jsme si pro instalaci aplikace tentokrát pro změnu zvolili možnost stáhnutí instalačního souboru do počítače a následný přenos a instalaci v telefonu.

Na instalaci aplikace tímto způsobem je třeba udělat pouze jednu důležitou věc – spojit váš počítač s telefonem prostřednictvím USB kabelu. Následně navštívíte stránku sázkové kanceláře Chance a klikněte na tlačítko „Stáhnout aplikaci“. Vyberete umístění, kde se vám do počítače uloží soubor „chance apk“ a po jeho stažení jednoduše tento soubor přenesete do svého mobilního telefonu. Pak už stačí jen kliknout na daný soubor v telefonu a zvolit možnost instalovat.

Poznámka
Nezapomeňte povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů!

Celý proces je velice jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. Během instalace vám aplikace oznámí, že od vás nevyžaduje žádné přístupy k datům v telefonu, co si ceníme a aplikace má od nás za tuto skutečnost první velké plus.

Po spuštění aplikace na domovské obrazovce uvidíte základní nabídku rozdělenou do pěti základních kategorií – Kurzy, Live, Vegas, Nejsázenejší a Fórum. Pokud jste tipér začátečník, určitě vám velmi pomůže nápověda, která vás při prvním spuštění seznámí se samotným prostředím aplikace a jednotlivými funkcemi.

Nápověda při prvním spuštění Chance aplikaceNápověda v Chance aplikaci při prvním podání sázky
Nápověda v kurzovní nabídce a při podání sázky

Aby toho nebylo málo – po přejetí prstem zleva se objeví boční menu, kde získáte rychlý přístup k analýzám, nabízeným bonusům, probíhajícím soutěžím a dalším důležitým sekcím. Pokud chcete vyhledat konkrétní sportovní událost prostřednictvím názvu klubu nebo jména hráče uděláte to jednoduše přes ikonku "lupy", kterou najdete v levé horní části obrazovky.

Chance aplikace a její úvodní obrazovkaLive sekce v aplikaci od sázkové kanceláře Chance
Úvodní obrazovka a Live sekce v aplikaci Chance

Díky všem zmíněným funkcím a intuitivnímu prostředí si na chance aplikaci rychle zvyknete a budete se v ní cítit "jako doma" už po pár okamžicích. Budete moci stejně jako na internetové stránce chance.cz uzavírat sólo sázky, AKU sázky, sledovat živé přenosy nebo zobrazit si vaši historii uzavřených sázek (a samozřejmě mnoho dalších věcí).

AKU stávka v Chance aplikaciLive sázka v aplikaci Chance
AKU sázka a Live sázka v Chance aplikaci 

O bezpečnost, stabilitu a plynulost aplikace se obávat nemusíte. Chance aplikace běží absolutně bez problémů - aktualizace přicházejí pravidelně a dávají hráčům záruku, že sázková kancelář Chance má zájem, aby se aplikace neustále zlepšovala.

Pokud používáte ve svých zařízeních jiný operační systém jako Android nebo iOS (Windows Phone nebo Blackberry), můžete využít mobilní web, který sázková kancelář Chance nabízí. Stačí zadat do vyhledávače internetové stránky chance cz a budete automaticky přesměrováni na mobilní verzi stránek pro snadné podání sázky přes mobilni telefon nebo tablet.

Pokud ještě nejste zaregistrováni v této sázkové kanceláři, přečtete si naši naši recenzi a sami uvidíte, že Chance ako mladší sestra Tipsportu je tou správnou volbou pro všechny sázející.
Mobilní aplikace Chance - recenze od aktualizovaná

Zeptejte se nebo vyjádřete svůj názor

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

bol víkend, tak ak vás neinformujú do utorka, tak treba napísať na podporu.
Problem
Mám účet iba v Českej banke.
Pinnacle výhra
v takomto tvare mi ho zobralo: +421(905)122-443 nič neriešiš iba takto ho...
Pinnacle registracia
Copyright © 2011-2020 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt