Arsenal – Wolves ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Arsenal – Wolves ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Na konci roku přivítá doma ve formě hrající Arsenal nevyzpytatelný Wolverhampton, ale domácí hráči budou v tomhle měření sil poměrně velký favorit na zisk tří bodů.

Arsenal sice odstartoval sezónu špatně, podobně jako špatně skončil tu předchozí, ale mladý tým Arsenalu jakoby začal dozrávat a sehrával se stále lépe. Aktuálně dává kritikům zapomenout na špatné výkony, které alespoň nyní upadly v zapomnění. Arsenal pomalu ale jistě stoupá tabulkou stále výše a momentálně je už na 4. místě se ziskem 35 bodů. Z předešlých 5-ti duelů jednou prohrál, ale pak dokázal čtyřikrát přesvědčivě zvítězit. V těchto duelech nastřílel soupeřům 14 gólů, přičemž pouze jednou inkasoval, takže Arsenal má opravdu famózní formu, kterou si v předchozím kole doma odnesl Norwich, který Arsenal smetl nemilosrdně 5:0. Wolves je zatím na 8. místě se ziskem 25 bodů a aktuálně nemá nejlepší formu, tedy zdaleka ne takovou jako domácí klub. Z předchozích 5-ti duelů pouze jednou vyhrál, dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. V předchozím kole ale doma uhrál cennou remízu 0:0 s Chelsea.

Fight night challenge již dnes 27.12.2021!

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší pro Wolves, kteří vyhráli až třikrát, jednou se body dělily a jen jednou vyhrál Arsenal. Domácí celek však aktuálně předvádí skvělý fotbal a očekávám, že bude mít navrch a zvítězí. Sázím 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Arsenal – Wolves
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 28.12.2021 13:30
Tip:
1
Kurz: 1.84
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.