Zlín - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Zlín - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

V české nejvyšší soutěži se představí mistrovská Slavia na trávníku Zlína. Hostující celek je aktuálně vedoucí tým ligy, zatímco domácí tým se herně dost trápí.

Slavia je na čele ligy a jasně v soutěži dominuje. Patří jí 1. místo se ziskem 41 bodů a předešlých 6 duelů vyhrála bez větších problémů. Před druhým Jabloncem má náskok několik bodů a zápas k dobru. Slavia má famózní skóre 42:6, za které by se nemusel stydět ani špičkový hokejový tým, takže ani v tomto aspektu nemá v lize konkurenci. Nikdo v lize nevstřelil tolik gólů a na druhé straně ani nikdo neinkasoval tak málo gólů než Slavia. Zlín může svému soupeři tuhle formu jedině závidět, přičemž mu patří 12. místo se ziskem 18 bodů. Domácí tým nezvítězil již v 6-ti duelech, když třikrát shodně remizoval a také prohrál. Domácí tým hraje v jakémsi křeči, přičemž Slavia má pohodlný náskok před svými pronásledovateli a je to na její hře také vidět.

Bilance z předešlých 5-ti duelů je o něco lepší ve prospěch favorita, který třikrát vyhrál, ale dvakrát dokázal vyhrát také Zlín. Domácí celek odehrál velmi těsné souboje se Slavií a určitě ji bude chtít potrápit také v tomto zápase. Slavia v předešlých třech duelech nedokázala Zlínu vstřelit v zápase více než gól. Věřím hostům, že tuto statistiku zlomí a zkusím trochu odvážnější tip s vyšším kurzem, že Slavia vstřelí gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Zlín - Slavia Praha
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 27.01.2021 18:00
Tip:
Slavia dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 2.22
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy