Žilina – Tobol ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Žilina – Tobol ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V odvetném zápase EKL se představí Žilina, která doma přivítá Tobol z Kazachstánu. Kurzy se obrátili, zatímco v úvodním zápase byl doma favorit Tobol, nyní je jím Žilina a ta je obrovský favorit také na postup.

Žilina má skvěle našlápnuto i do třetice a je blízko vyřazení dalšího soupeře. Výborný výsledek 1:0 se jí podařil uhrát v Astaně – Tobol totiž nehrál na domovském stadionu a tak si do odvety nese nadějný výsledek, který naznačuje postup. Žilina na úvod v předkole EKL vyřadila Dila Gori z Gruzie, když doma drtivě vyhrála 5:1 a v odvetě prohrála 1:2. Následně vyřadila Appolon z Kypru, když venku vyhrála 3:1 a doma remizovala 2:2. Moc se mi líbí hra mladého týmu Žiliny, který předvádí navzdory velmi mladému věku atraktivní fotbal a nebojí se útočit. Tobol v předchozím kole EKL vyřadil nečekaně soupeře dost zvučného jména Hajduk Split, když venku sice prohrál očekávaně 0:2, ale v odvetě vyhrál 4:1 po prodloužení a slavil postup.

Žilina nebyla v úvodním zápase vůbec favorizovaný tým, ale podařilo se jí opět v roli outsidera zaskočit dalšího soupeře venku. Tobol se určitě nevzdá a bude chtít venku vyhrát, ale já věřím výborně hrající mladé Žilině, že zvládne i domácí zápas a vyhraje. Tipuji 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Žilina – Tobol
Súťaž:
Evropská konferenční liga UEFA – kvalifikace
Čas zápasu: 12.08.2021 18:45
Tip:
1
Kurz: 1.83
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.