Young Boys – Slovan Bratislava ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Young Boys – Slovan Bratislava ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve 2. předkole Ligy mistrů se v odvetném zápase představí Slovan ve Švýcarsku na trávníku YB Bern. Netřeba připomínat, že domácí tým je ještě větší favorit na vítězství jako v úvodním souboji v Bratislavě.

Slovan doma remizoval 0:0 a i když soupeř byl značný favorit, ale směrem dopředu toho moc nepředvedl. Vyrovnaný zápas s malým počtem příležitostí a střel na bránu, kterému svedčala remíza a byla spravedlivá. V odvetě bude YB potřebovat zvítězit a to se také očekává. Výhodou Slovanu je fakt, že gól na půdě soupeře již nemá hodnotu než měl a tak se začíná jakoby znovu, kdo vyhraje půjde dál, remíza znamená prodloužení. Oba celky se o víkendu naladili na tenhle duel vítězně v domácích ligách. YB zvítězil v přestřelce 4:3 na trávníku Luzern a Slovan si hladce poradil s nováčkem Liptovským Mikulášem a vyhrál na jeho trávníku vysoce 4:1. Před odvetou je všechno otevřené, fotbalová kvalita a tržní hodnota hráčů je na straně domácího týmu, ale rozdíl zatím nebylo na trávníku vidět. Očekávání a tlak je na straně domácího klubu, Slovan v roli outsidera nemá co ztratit a to může být jeho malou výhodou.

Od Bernu očekávám doma lepší výkon a větší tlak než tomu bylo u soupeře. Myslím si, že Slovan může tomuto tlaku odolat, nakolik se spoléhám na schopnosti zkušeného trenéra Weisse. Zkusím tip, že Slovan neprohraje alespoň 1. poločas a celkově by mohl uhrát remízu při trošce štěstí.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Young Boys – Slovan Bratislava
Súťaž:
Liga mistrů - kvalifikace
Čas zápasu: 28.07.2021 20:15
Tip:
Výsledek 1. poločasu: X2
Kurz: 1.80
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.