Wolves - Southampton (analýza + tip na zápas)

Wolves - Southampton (analýza + tip na zápas)

V osmifinálovém zápase FA Cupu jsem se zaměřil na zajímavý zápas dvou vyrovnaných celků, alespoň podle umístění v domácí lize. Wolves bude mít výhodu domácího prostředí, protože osmifinále se hraje na jeden zápas.

V Premier League dělí oba týmu jen 2 body v tabulce. Lépe na tom jsou hosté, kteří jsou na 12. místě se ziskem 29 bodů. Domácí celek je na 14. místě se ziskem 27 bodů. Co se týče formy, hůř je na tom Southampton, který prohrál 5 duelů v řadě a navíc dostal nepříjemný debakl na trávníku United 9:0. Domácí celek zaznamenal 2 prohry, následně remízu, ale pak přišla konečně výhra 2:1 proti Arsenalu a remíza 0:0 proti Leicesteru. Z tohoto pohledu je na tom domácí tým lépe. V FA Cupu byly oba týmy nasazeny do 2. kola a Wolves si na úvod doma poradil s Crystal Palace 1:0. Southampton doma zdolal tým z nižší soutěže Shrewsbury 2:0. V šestnásťfinále Wolves vyhráli na trávníku celku z nižší soutěže Chorley 1:0 a Southampton zdolal doma podstatně silnější tým Arsenalu 1:0.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je lepší ve prospěch domácího týmu, který dvakrát vyhrál, dvakrát se body dělily a jednou vyhrál Southampton. Očekávám vyrovnaný souboj, čemuž napovídají také kurzy, proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Wolves - Southampton
Soutěž:
FA Cup
Čas zápasu: 11.02.2021 18:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.60
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy