Wolves - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Wolves - Arsenal (analýza + tip na zápas)

V Premier League se podíváme na zajímavý souboj Wolves s Arsenalem. Domácí celek se aktuálně herně trápí, zatímco hostům se daří podstatně lépe.

Wolves je průběžně na 14. místě se ziskem 23 bodů. Z výhry se tento tým netěšil již dlouhých 8 zápasů, přičemž až 5 prohrál a třikrát remizoval. Předešlé 2 sezóny tomuto celku vyšly na výbornou, když hned při své úvodní sezóně mezi elitou obsadili pěkné 7. místo a v předešlém ročníku ho zopakovali. Obrana Wolves v těchto časech značně skřípe a dělá chyby. Projevuje se to i pasivním skóre 21:30, což nebylo u domácího celku zvykem v předešlých sezónách. Arsenal je průběžně na 9. místě se ziskem 31 bodů. Z předešlých 5-ti zápasů dvakrát remizoval a třikrát vyhrál, což je podstatně lepší bilance. Zdá se, že Arsenal je po katastrofálním úvodu sezony z nejhoršího venku a konečně ukazuje svůj potenciál. V tabulce se posunul nahoru a určitě bude chtít přidat další body, aby mu v následující sezóně neutekla skupina Ligy mistrů. Myslím si, že hostující celek je určitě tým, který tam patří.

Vzájemná bilance soubojů těchto dvou týmů je lepší ve prospěch domácího celku, který dvakrát vyhrál, jednou vyhrál Arsenal a dvakrát se zrodila remíza. Arsenal neměl předešlé sezóny dobré, co se týče výkonů a Wolves naopak ano. Proto je bilance ve prospěch domácího celku lepší, ale teď je situace opačná. Proto věřím Arsenalu a zkusím tip, že vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Wolves - Arsenal
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 02.02.2021 19:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Arsenal
Kurz: 1.81
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.