West Brom – Newcastle (analýza + tip na zápas)

West Brom – Newcastle (analýza + tip na zápas)

O další souboj v anglickém FA Cupu se postará domácí West Bromwich, který přivítá Newcastle. Bude to konfrontace prvního týmu 2. ligy s týmem 1. ligy, kterému se aktuálně moc nedaří. Ve 2. kole vyhrál West Brom v Charltonu 1:0 a následně vyhrál stejným výsledkem 1:0 ve West Hamu, takže už vyřadil jeden tým z 1. ligy. Newcastle na úvod remizoval 1:1 v Rochdale, a zápas se musel opakovat. V domácí odvetě však Newcastle potvrdil roli favorita, a vyhrál hladce 4:1.

V domácí lize se West Bromwichu daří a je na prvním místě. V předchozím kole však přišel o šňůru výher, a doma prohrál s Wiganem 0:1. Newcastle je aktuálně v lize na 14. místě a v předchozím kole doma jen remizoval s Burnley 0:0. Hosté v lize nedokázali vyhrát už šest zápasů v řadě.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito celky je vyrovnaná. Dvakrát vyhrál Newcastle, jednou West Brow a dvakrát se body dělily. Myslím si, že tento souboj by měl být poměrně vyrovnaný, a neočekávám tu jednoznačný výsledek pro jednoho z aktérů. Zkusím proto tip, že první poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: West Brom – Newcastle
Soutěž:
Anglie: FA Cup
Čas zápasu: 03.03.2020 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.67
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy