West Brom - Arsenal (analýza + tip na zápas)

West Brom - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Přiblížíme si zápas ve kterém nováček West Brom přivítá doma Arsenal. Aktuálně se oběma týmům nedaří podle představ, ale poměrně jasným favoritem bude Arsenal.

Arsenal zaznamenal do aktuálního ročníku ligy velmi špatný start a trápení z předešlých sezón pokračuje. Polovina sezóny bude brzy za námi a Arsenalu patří jen 13. místo se ziskem 20 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál, jednou remizoval a v předešlých dvou kolech konečně zvítězil. Výhra 3:1 doma nad Chelsea po slabých výkonech byla poměrně překvapivá. Následně vyhrál Arsenal 1:0 v Brightonu. Do třetice přijde papírově nejslabší celek, který se navíc aktuálně dost trápí. West Brom je nováček v lize a aktuálně to vypadá, že se nemusí mezi elitou udržet dlouho, pokud nezlepší své výkony. Patří mu předposlední 19. místo se ziskem 8 bodů. Z předešlých 5-ti duelů třikrát prohrál a dvakrát remizoval. Paradoxem je, že dokázal remizovat na trávníku nejsilnějších týmů 1:1 City a Liverpoolu, ale následně doma prohrál nepochopitelně vysoko s Leeds 0:5.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší ve prospěch favorita, který třikrát vyhrál, jednou se body dělily a jednou vyhrál doma West Brom. Po předchozím debaklu 0:5, který domácí tým utržil, zatímco hosté se rozjeli mám pocit, že Arsenal bude mít navrch. Věřím hostům, že vyhrají a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: West Brom - Arsenal
Soutěž: Premier League
Čas zápasu: 02.01.2021 21:00
Tip: 2 and over 1.5
Kurz: 1.80
Bookmaker:iFortuna