Wales – Švýcarsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Wales – Švýcarsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Druhým zápasem ve skupině A bude souboj Walesu a Švýcarska. Souboj se odehraje v Baku a favoritem na vítězství je tým Švýcarska. Wales však umí být nepříjemný soupeř.

Zmíněné 2 týmy se ve skupině A ještě střetnou s Tureckem a Itálií, která hraje aktuálně ve formě a je favorit této skupiny. Na druhou příčku bych předběžně zařadil Švýcarsko, které má opravdu kvalitní a vyrovnaný tým. Švýcarsko postoupilo na šampionát z 1. místa, nakolik vyhrálo svou kvalifikační skupinu před Dánskem. Švýcarský tým odehrál před šampionátem 2 přípravné duely, na úvod přišla výhra 2:1 nad kvalitním týmem USA a z chuti si zastřílelo proti Lichtenštejnsku 7:0. Wales byl velkým překvapením předešlého EURA, když se dostal až do semifinále, kde ztroskotal na vítězi turnaje Portugalsku 0:2. V kvalifikaci obsadil Wales 2. místo za Chorvatskem. V přípravě odehrál 2 zápasy, ale nedařilo se mu podle představ. Prohra rozdílem třídy 0:3 ve Francii, kde hrál Wales většinu zápasu s červenou kartou a domácí remíza 0:0 s Albánií, přičemž Wales byl poměrně velký favorit na výhru.

Oba celky se dosud setkali čtyřikrát, z toho Švýcarsko vyhrálo třikrát a jednou vyhrál Wales. Všechny tyto utkání se odehrály pořádně dávno, takže aktuální týmy jsou zcela odlišné. Švýcarsko je favorit v tomhle zápase a jeho forma je aktuálně lepší. Zkusím poněkud opatrnější tip, že, Švýcarsko vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Wales – Švýcarsko
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 12.06.2021 15:00
Tip:
Švýcarsko vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1. 68
Bookmaker: Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz