Villarreal - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Villarreal - Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

Ve finále druhé nejprestižnější fotbalové soutěže v Evropě nastoupí v Gdaňsku favorizován Manchester United proti Villarrealu. Anglický celek je poměrně jasný adept na zisk trofeje, ale očekávám, že tým ze Španělska mu to ztíží.

Finále Evropské ligy je vrcholem soutěžní sezóny pro oba kluby, protože ligová sezóna již skončila ve Španělsku a také v Anglii. United obsadil 2. místo, takže si zajistil účast v Lize mistrů v následující sezóně a Villarreal obsadil v LaLize 7. místo, takže ho čeká Evropská liga. Pokud by však ve finále porazil United, tak získá místenku v Lize mistrů, takže Villarreal má extra motivaci navíc. Villarreal vyřadil na cestě do finále postupně Salzburg, Dynamo Kyjev, Dinamo Záhřeb a následně Arsenal. United na cestě do finále vyřadil Real Sociedad, těsně AC Milán, překvapení Granadu a AS Řím. Anglický celek porazil zvučnější týmy, ale třeba brát v úvahu, že vždy vstupoval do soubojů jako favorit. Očekává se, že United získá trofej, potvrdí vyšší kvalitu a větší zkušenosti z předešlých zápasů Ligy mistrů a Evropské ligy. Villarreal má však ambiciózní a kompaktní tým bez vyčnívajících jmen a ve finále určitě bude chtít soupeře zaskočit.

Vzájemné zápasy těchto dvou celků jsou starého data - oba celky se potkali v Lize mistrů v roce 2005 a 2008. Zajímavostí je, že všechny 4 zápasy skončily remízou 0:0 a to je poměrně kuriózní. I když je United jasný favorit, já věřím v další vyrovnaný zápas a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Villarreal - Manchester Utd
Soutěž:
Evropská liga - play-off
Čas zápasu: 26.05.2021 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.70
Bookmaker:Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se