Villarreal – Manchester United ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Villarreal – Manchester United ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Po krátké přestávce se opět začíná hrát Liga mistrů a ve skupinách každý klub odehraje ještě 2 duely, takže jde do tuhého. United se představí na trávníku Villarrealu a očekává se vyrovnaná bitva, která nemá výrazného favorita.

Skupina F je mimořádně vyrovnaná a vedoucí United má na kontě 7 bodů, stejně jako i druhý Villarreal, se kterým má ale United zatím lepší domácí vzájemný zápas, který vyhrál 2:1. United na úvod ve skupině nečekaně prohrál na trávníku Young Boys 1:2, následně zdolal Villarreal a po fantastickém obratu ve 2. poločase i Atalantu 3:2, přičemž prohrával 0:2. V předchozím zápase remizoval v odvetě 2:2 na trávníku Atalanty. Mimochodem Atalanta je na 3. místě se ziskem 5 bodů a čtvrtý YB Bern má 3 body, takže postoupit může ještě každý. V kabině United není dobrá nálada, protože o víkendu prohrál šokujícím způsobem 1:4 ve Watfordu a je to konec pro trenéra Solskjaera. Villarreal loni zdolal na penalty ve finále Evropské ligy United, ale předchozí duel s ním smolně prohrál gólem z nastaveného času a tak se bude chtít revanšovat. Španělský celek remizoval doma s Atalantou 2:2, následně prohrál s United venku a poté dvakrát hladce zdolal Young Boys – venku 4:1 a doma 2:0.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je pořádně vyrovnaná. Až čtyřikrát se zrodila remíza – z toho v jednom případě vyhrál na penalty Villarreal ve finále EL a nedávno vyhrál United doma ve skupině LM. Očekávám další vyrovnanou bitvu a proto zkusím tip, že 1. poločas nebo zápas skončí remízou.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Villarreal – Manchester United
Súťaž:
Liga mistrů
Čas zápasu: 23.11.2021 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.75
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

TipChcete tipovat a nevíte kde? V tom případě využijte sekci bonusy bez vkladu, kde naleznete všechny sázkové kanceláře, které poskytují bonusy zcela zdarma! Jediné, co budete muset udělat, je ověřit si vaši totožnost!