Villarreal - Mallorca (analýza + tip na zápas)

Villarreal - Mallorca (analýza + tip na zápas)

V LaLige přivítá Villarreal na domácím stadionu nováčka Mallorcu. Domácímu týmu zatím patří 8. místo se ziskem 41 bodů. Podstatně hůře jsou na tom hosté, kteří jsou na 18. místě se ziskem 25 bodů. Favorit duelu bude domácí celek, ale hosté nutně potřebují sbírat body v boji o záchranu.

Villarreal už dávno není to obávané mužstvo z malého města, jako tomu bylo kdysi. V sezóně 2005-2006 hrál Villarreal semifinále Ligy mistrů, kde těsně podlehl tehdy také silnému Arsenalu. O takovém úspěchu se aktuálně domácímu týmu může jen snít. Přesto do konce ligy zbývá odehrát ještě dost kol, takže LM se může stát skutečností. Villarreal na 4. místo ztrácí pouze 5 bodů. V předchozím kole dokázal těsně zvítězit 1:0 v Celtě, a ukončil tak šňůru 3 výher v řadě. Mallorca v předchozím kole doma vysoko prohrála s Barcelonou 0:4. V předešlých 5-ti duelech hosté dvakrát vyhráli, dvakrát prohráli a jednou remizovali. Boj o záchranu bude také zajímavý, protože všechny ohrožené týmy jsou od sebe minimálně vzdáleny.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je velmi vyrovnaná. Z předešlých 5-ti duelů vyhráli oba celky po dvakrát a jednou se zrodila remíza. Je třeba říci, že až 4 z těchto zápasů se hráli ještě v letech 2010-2012. Loni na domácím trávníku ale uspěla Mallorca 3:1. I proto si myslím, že Villarreal by jí to mohl doma teď vrátit a zvítězit. Věřím domácímu týmu, že vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Villarreal - Mallorca
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 16.06.2020 19:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.74
Bookmaker:iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy