Villarreal - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Villarreal - Barcelona (analýza + tip na zápas)

V La Lige se Barcelona představí na půdě Villarrealu. Hosté ztrácejí na Real v boji o titul jediný bod, ale Real má ještě zápas k dobru. Barcelona má aktuálně na kontě rovných 70 bodů. Villarreal je zatím na 5. místě se ziskem 54 bodů. Zatímco hosté bojují o titul, tak domácí celek o Ligu mistrů.

PForma Barcelony v předešlých kolech nebyla podle jejich představ. Z předešlých 5-tihch duelů až třikrát remizovali a dvakrát vyhráli, zatímco Real vyhrál všech 5 duelů v řadě. V předchozím kole Barcelona nedokázala doma zdolat Atletico, které ji obral o další 2 body po remíze 2:2. Naopak Villarreal se v předešlých zápasech rozehrál a aktuálně hraje v dobré formě. Dokonce má z předešlých 5-ti zápasů lepší bilance jako hosté, protože vyhrál až čtyřikrát a jednou remizoval. V předchozím kole vyhrál na trávníku Betisu 2:0. Myslím, že Barcelona to vůbec nebude mít lehké, ale hosté prostě musí vyhrát, pokud ještě vůbec chtějí Realu znepříjemnit cestu za titulem v domácí lize.

Ve vzájemných zápasech je na tom poměrně jasně lépe Barcelona, která to na tohoto soupeře umí. Připsala si 4 výhry a jednou zápas skončil divokou remízou 4:4 na trávníku Villarrealu. Zkusím proto věřit Barceloně, i když si myslím, že to bude náročný zápas. Hosté potřebují vyhrát, proto jim budu věřit, že zaberou a vyhrají.

Tip na zápas

Zápas: Villarreal - Barcelona
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 05.07.2020 22:00
Tip: 2
Kurz:
1.70
Bookmaker: Tipsport