Viborg – Midtjylland ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Viborg – Midtjylland ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve 3. kole dánské Superligy se představí Midtjylland na trávníku Viborgu, který postoupil do 1. ligy po menší přestávce mezi elitou. Favorit na 3 body jsou hosté.

Viborg je klub, který hrával Superligu, ale před pár lety vypadl a návrat mezi špičku se mu podařil až v této sezoně, kterou navíc začal dobře. Hodnotit je však ještě brzy, protože jsou odehrané pouze 2 kola. Je však třeba říci, že o body obral dvou kvalitních soupeřů, kde byl outsider. Úvodem zdolal Nordsjaelland 2:1 na jeho trávníku a uhrál cennou remízu 1:1 na trávníku Brondby, tedy u mistra z předešlé sezóny. Midtjylland nezačal dobře sezónu a nečekaně prohrál doma 1:2 s Odense a v tomhle duelu se počítalo s třemi body. V předchozím kole již zabral a zdolal nepříjemný Aalborg na jeho trávníku 1:0. Hosté souběžně bojují v předkolech Ligy mistrů, takže své síly přednostně soustředí tam. Navíc v týdnu ho čekala domácí náročná odveta s Celticem, kterou zvládl a postoupil po výhře 2:1 v prodloužení.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je dost vyrovnaná, oba celky si na konto připsali po jedné výhře a předešlé 3 duely skončily remízou. Midtjylland se však výrazně zlepšil v předešlých sezónách, takže mu věřím víc a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas vyhrají hosté.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Viborg – Midtjylland
Súťaž:
Superliga
Čas zápasu: 31.07.2021 16:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Midtjylland
Kurz: 1.76
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.