Verona - Juventus (analýza + tip na zápas)

Verona - Juventus (analýza + tip na zápas)

V Serie A se představí Juventus na trávníku průměrně hrající Verony. V tomto zápase bude favorit a stejně bude chtít snížit ztrátu na kluby z Milána v boji o domácí titul.

Juventus je zatím na 3. místě se ziskem 45 bodů, ale vůči Interu a AC má tenhle zápas k dobru. Aktuálně ztrácí na vedoucí Inter 8 bodů a na AC 4 body, ale pokud by ve Veroně vyhrál, tak by to byla ztráta jen 5 bodů na Inter a jediný bod na AC. Juventus z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrál a jednou prohrál na trávníku Neapole 0:1, což mě trošku překvapilo, nakolik jsem věřil Juventusu víc. Trošku nečekaně prohrál také na půdě Porta 1:2 v osmifinále Ligy mistrů a doma bude muset zabojovat. Doufám, že se ve Veroně nebudou přehnaně šetřit na odvetu proti Portu a podají výkon v tomhle také důležitém duelu. Verona je aktuálně na 9. místě se ziskem 34 bodov a drží se tak v první polovině tabulky. Z předešlých 5-ti duelů dokázala dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a v předchozím kole remizovala v Janově 2:2. Domácí tým podává sympatické výkony a občas umí potrápit také papírově silnější celky, ale v tomto případě by měli hosté potvrdit kvalitu.

Ve prospěch favorita hraje do karet i bilance předešlých vzájemných duelů, kdy Juventus vyhrál až třikrát, jednou vyhrála doma Verona a jednou se zrodila remíza. Tyto 2 výsledky ve prospěch Verony se zrodily loni, takže věřím, že do třetice vyhraje Juventus. Hraju výhru hostů a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Verona - Juventus
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 27.02.2021 20:45
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.79
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy