Verona - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Verona - Atalanta (analýza + tip na zápas)

V Serie A se podíváme na zápas vynikající Atalanty, která se představí na trávníku ve Veroně. Atalanta je průběžně již na 2. místě se ziskem 70 bodů. Domácí tým je na 9. místě se ziskem 44 bodů. Favorit zápasu budou rozjetí hosté.

Krásný útočný fotbal předvádí Atalanta a v každém zápase se baví hrou. Postavení v tabulce mluví za vše, protože po Juventusu je zatím druhým nejlepším celkem Serie A. Z předešlých 10 duelů devětkrát vyhrála a jednou remizovala se silným Juventusem 2:2. V předchozím kole sílu Atalanty pocítila Brescia, která dostala výprask 2:6. Atalante už nikdo nevezme účast v Lize mistrů v příští sezoně, přičemž ve hře je stále také v této sezóně. Síly si změří s PSG, kde nemusí být úplným outsiderem. Verona se nachází ve středu tabulky a na nováčka si v této sezóně vůbec nepočíná špatně. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát remizovala, dvakrát prohrála a jednou vyhrála. Předešlé 4 kola nedokázala bodovat naplno a růžově to nevidím ani proti rozběhnutým hostům.

Z předešlých 5-ti vzájemných duelů se z výhry třikrát radovala Atalanta, jednou se body dělily a jednou vyhrála Verona. Aktuální forma hovoří ve prospěch Atalanty, která teoreticky stále může pomýšlet za jistých okolností i na titul. Věřím hostům, že vyhrají a zápas by mohl nabídnout alespoň 3 přesné zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Verona - Atalanta
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 18.07.2020 17:15
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.85
Bookmaker: Tipsport