Venezuela – Uruguaj ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Venezuela – Uruguaj ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci Jihoamerické kvalifikace na Mistrovství světa se Uruguay představí v Caracasu proti domácí Venezuele a bude v role mírného favorita.

Kvalifikace v Jižní Americe je již nějaký čas rozjetá a všechny týmy mají zatím odehraných 5 zápasů. Lépe se zatím daří hostům, kteří se nacházejí na 5. místě se ziskem 7 bodů a tohle místo zajišťuje pouze baráž. Uruguay z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhral, dvakrát prohrál a jednou remizoval, takže tato bilance je mírným zklamáním, protože Uruguay má vyšší ambice. Uruguay vyhrál doma nad Chile 2:1 a vyhrál hladce 3:0 v Kolumbii. Prohrál 2:4 v Ekvádoru a doma 0:2 s Brazílií, která zatím kráčí v kvalifikaci suverénně. V předchozím kole doma zaváhal proti sousedovi z Paraguaje po remíze 0:0. Venezuela je na 9. místě se ziskem 3 bodů a patří k týmům, se kterými se nepočítá, že by měli postoupit. Čtyřikrát prohrála a připsala si jedinou výhru. Prohrála 0:3 v Kolumbii, 0:1 doma s Paraguají, 0:1 v Brazílii, následně vyhrála doma 2:1 nad Chile a opět prohrála 1:3 v Bolívii. Uruguay spoléhá tradičně na útočnou dvojici Cavani a Suarez. Cavani v předešlém zápase chyběl kvůli červené kartě, ale teď by měl být k dispozici.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší ve prospěch hostů, který dvakrát vyhráli, jednou vyhrála Venezuela a dvakrát se zrodila remíza. Poměrně těsné výsledky se zvyknou zrodit v boji těchto týmů, ale víc věřím hostům, že vyhrají, takže zkusím tipnout 2.

Tip na zápas

Zápas: Venezuela – Uruguay
Soutěž:
Jižní Amerika: MS – Kvalifikace
Čas zápasu: 09.06.2021 00:30
Tip:
2
Kurz: 2.00
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.