Valladolid – Atl. Madrid ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Valladolid – Atl. Madrid ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V LaLize se odehraje poslední ligové kolo a rozhodne se o titulu a také o zbývajících vypadávajících. Přímý souboj titul versus sestup se odehraje v zápase Valladolidu, který přivítá Atletico.

Atletico je na 1. místě se ziskem 83 bodů a jediný tým, který ho ještě může ohrozit a ukrást mu titul je městský rival Real. Atletico musí venku vyhrát, jelikož má horší vzájemné zápasy s Realem, takže případná remíza Atletica a výhra Realu by znamenaly titul pro Real, který má zatím 81 bodů. Barcelona je již ze hry o titul venku, protože totálně pokazila lehké zápasy v závěru sezony a ztratila mnoho bodů. Domácí prohry s Granadou a Celtou, remíza doma s Atleticem a remíza venku s Levante, kde Barca vedla již o 2 branky a nedokázala vyhrát. Atletico z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo, jednou remizovalo na Nou Campu a jednou prohrálo. Valladolid je průběžně na předposledním 19. místě a vypadá to tak, že sestoupí. V závěru sezóny má moc špatnou formu, když 2 remízy vystřídaly 3 prohry a prohra v předchozím kole 1:4 na trávníku Real Sociedad byla vysoká. Valladolid potřebuje vyhrát nad Atleticem, co bude enormně těžké a stejně se musí spoléhat na zakopnutí Elche a Huescy, které mají shodně po 33 bodů.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů je jednoznačně lepší pro hosty, kteří vyhráli čtyřikrát a jednou se body dělily. Tlak je na obou stranách, ale kvalita je jednoznačně na straně Atletica, které může po letech získat domácí titul a musí mít obrovskou motivaci. Valladolid má z predošlých tří duelů na kontě 3 prohry a skóre 1:9 a proto tipuji, že Atletico vyhraje v handicapu, alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Valladolid – Atl. Madrid
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 22.05.2021 18:00
Tip:
Atl. Madrid HCP (-1.5)
Kurz: 2.03
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.