USA - Německo (analýza + tip na zápas)

USA - Německo (analýza + tip na zápas)

V souboji o bronz nastoupí hokejisté USA proti výběru Německa a zabojují alespoň o cenu útěchy v podobě 3. místa. Jasným favoritem z pohledu kurzů na zisk medaile je USA.

Američané měli na turnaji poměrně kvalitní tým, který předváděl pěkný hokej a slavil úspěch. USA ve skupině získala 18 bodů, což bylo nejvíce ze všech zbylých týmů. Ve čtvrtfinále narazila na mladý slovenský tým a kvalitativní rozdíl se naplno ukázal a USA vyhrála hladce 6:1. V semifinále si Amerika změřila síly opět se svým rivalem Kanadou, se kterou se setkala ve skupině a vyhrála hladce 5:1. Kanada se však ve vyřazovací fázi semkla a bylo jasné, že Američanům nedovolí tak hladce zvítězit rovněž v semifinále. Výběr USA prohrál 2:4 a opět se potvrdila jejich špatná bilance, že ačkoli poměrně často postoupí do semifinále, tak do finále prostě dokráčet nedokážou. Německo bojovalo o postup ze skupiny v posledním zápase a muselo zvítězit nad Lotyšskem, což se mu podařilo. Ve čtvrtfinále vyřadilo svého souseda Švýcarsko 3:2 po nájezdech, které bylo považováno za favorita duelu. V semifinále nestačilo opět na Finsko, kterému podlehlo těsně 1:2, přesně stejně jako ve skupině, ačkoli bylo aktivnějším týmem. Německo se ve skupině setkalo také z USA a prohrálo 0:2. Uvidíme kdo se po zklamání z předešlého dne lépe zkoncentruje v zápase o 3. místo.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší ve prospěch USA, která vyhrála čtyřikrát a Němci vyhráli jen jednou, navíc to bylo ještě v roce 2017. V zápasech o bronz padá poměrně dost gólů, ale ne vždy to je pravidlem. Věřím více hráčům USA, že zvítězí opět a zkusím 1.

Tip na zápas

Zápas: USA - Německo
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021 - play-off
Čas zápasu: 06.06.2021 14:15
Tip:
1
Kurz: 1.65
Bookmaker:iFortuna

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se